bugün

(bkz: tuba unsal la opusmek 5 ytl olacak)
ilgi çekmenin yolunu arayan ünlü(!)lerimizden birinin çırpınışları...ciddiye bile alınmamalıdır.
herşeyin bir bedeli vardır sözünün kullanıldığı durumlardan biri.
bir gece için yüz elli bin dolar kabul etmeyecek olan kişinin cümlesidir. lan zaten sana beş milyon sayacağıma veririm şehrazat'a yüz elli bin doları...*
aysun kayacı' nın pepsi reklamında para karşılığında öpüştüğünü hatırlatan söz.
"hey yavrum hey bu ülkenin insanı 5 milyon usd neler yapmaz sen ne öpüşmesinden bahsediyorsun?" serzenişinin tavana çıkacağı akabinde ve detayında "arkadaş ekmek kaç para?" sorusuyla bu bünyenin toplum yaşamına ne kadar adapte olduğu araştırılabilir.
*
(bkz: 5 ytl ye kizi goturdum)
(bkz: 5 milyon dolara g tünü bile verebilecek insan)**
+ sevgili slasher, 5 milyon dolarlık teklife var misin yok musun?
- sevgili tuba, 5 milyon dolarlık teklife yokum.
*alkış efekti*
acun; yookum diyooor.
(bkz: fiyatın ne kadar söyle) *
dudaklarinin bakimi, yutacagi tukurukteki bakterilerin temizlenmesi, dil mantari tedavisi, dis temizligi ve cesitli tibbi gereksinimler hesaplanarak fiyatin soylenmesidir.

ha bana sorarsan karin tokluguna a.ina korum, isler kesat su siralar zaten..
(bkz: bu devirde bedavaya ekmek yok)suzunun kanıtıdır.
(bkz: 5 milyon dolara 40 gün 40 gece tokmaklatırım)* *
şahsen 1 milyon dolara tıklatan biri olarak pahalı bulduğum fiyattır..
10 senedir piyasada vermediği adam kalmayan bir insandan gelen samimiyetsiz , reklam amaçlı açıklamadır.
(bkz: gel vatandaş bende 4 milyon oldu) *
(bkz: bas parayı öp tubayı)
dudağının elmasla, pırlantayla, yakutla ve bilimum değerli taşlarla bezeli olduğunu sanan ünlü(?)müzün söylediği sözdür. **
kendine bile inandirici gelmeyen soylemdir.

yahu sanki dunyanin en meshur dudaklarina sahip angelina jolie si. yani o bile solese insan yine guler ki buna ne oluyo.
150 bin dolara şehrazat varken düşünülmemesi gereken miktar. yazıktır.. günahtır..
(bkz: karaköyde 5 ytl)*
askerlik anımı anlatmaya başlıyorum. *
hiç çarşı izni olmayan, allahın dağı bir yerde* askerlik yapılmaktadır. tabii bir müddet sonra kan beyin yerine şeyin etrafında toplanmaya başlar. acaip iğrenç geyikler, gittikçe tuhaflaşan şakalar falan filan. işte öyle bir ortamda afyonlu tesisatçımız halil'e "lan halil kaç para verseler verirsin?" gibi abuk olduğundan çok subuk bir soru gelir. ama aslan halil'in verdiği yanıt dağlara taşlara yazılacak cinstendir. "gel hemen vereyn. eşe dosta yaramadıktan soğra naapçem ben bu g.tü.. mezara mı götürcem?"
işte bu cevap sevgili mankenlerimize ibreti alem olsun..
peşin edit: şimdi bazı yazarlarımız için ayrıca belirtmeden edemeyeceğim. halil'in verdiği cevap sadece şakadan ibarettir. bu konuşmadan sonra herhangi bir cinsel terslik olmamıştır.
Tuba Ünsal'ın rol gereği öpüşme karşılığı olarak belirlediği bedel. biraz yüksek gibi ama, iyi pazarlık edilirse bir miktar düşürür herhalde. pazarlık dedim de aklıma bir fıkra geldi, konuyla pek alakası yok ama yine de nakledeyim...

sözüm meclisten dışarı!

memleketin birinde, sosyetenin davetli olduğu bir partide genç bir adam ünlü kadın yıldıza yaklaşıp soruyor:

+size bir milyon dolar versem benimle sevişir misiniz?
-hihihi. tabi sevişirim, neden olmasın.
+ peki yüz dolara olur mu?
- siz beni ne sanıyorsunuz beyefendi!
+ ne olduğunuzu anladık hanımefendi. iş pazarlığa kaldı.
sayı saymayı bilmeyen bir dişi insan ifadesi. öpücük dediğinin de sonu yok mu ya. bu dişi ölene kadar dudaklarıma mı yapışık kalacak ne. istediği fiyata bu bile az ama olsun.
vizite:

- 1 milyon dolara elime alırım.
- 2 milyon dolara kulaklarıma değdirtirim
- 3 miyon dolara göbeğimi yalatırım
- 4 milyon dolara sürttürürüm
- 5 milyon dolara öpüşürüm ( bu seçeneği tercih edenlerin aklından zoru olduğu tahmin ediliyor)
- 10 milyon dolara.. ben paraları sayarken sen ne istersen yap. para para para para....