1. 1.
    iyilerin kazanacağının bir başka müjdecisi olan mitingtir.

yürü ablam, sen yürü dağlar yürüsün ardından.

işte kahramanmaraş;
    5 mayıs 2018 meral akşener kahramanmaraş mitingi

bu da üstten görünüm;

bu da yavşak aktrollerin mitingden saatler önce çekilen fotoğrafı paylaşımı.

acizsiniz işte, korkuyorsunuz yavşaklar.
    siz iyi parti mitingine değil, reisinizin kayseri'deki mitingine bakın da kahramanmaraşla onu karşılaştırın. batıyorsunuz.
    23 -9 ... tengir budun
  2. 2.
    En yüksek oy aldığı illerden kayseri de miting yaparak kalabalıkla şov yapmaya çalışan algı partisi ak partiye sağlam bir ayar olmuştur. Bugün kahramanmaraş ta hiçbir iddiası olmayan meral akşener li iyi partinin maraştaki ilk mitingine çıkar çıkmaz meydanları dolduran mahşeri kalabalık ibretliktir.
    6 ... yoksul genc
  3. 3.
    Kızmazsanız bir şey söylicem de o meydan çok küçük maraşta yaşadım ordan biliyorum. Meydanda toplasan iki bin kişi anca var. Maraşın merkez nüfusu 600 bin.
    -1 ... tatardoktor
  4. 4.
    atatürk ve cumhuriyet sevgisi olmayan şehirdir maraş.
    -2 ... tarihcix
  5. 5.
    Bir maraş lı olarak şunu söylemek istiyorum.

Aslında bugün bende maraştaydım ama nedense yataktan çıkmadım. Her neyse.

Maraş halkında Atatürk ve cumhuriyet sevgisi yoktur evet, fakat inanın bana tayip ten başka sağcı olmamasından onlar da şikayetçiydi. Bizim garibanların hali harbiden kötü, ciddi anlamda maddi çıkmaza düştüler. Hata yaptıklarını kendilerini de biliyor, bunu sorsanız açık açık söyleyemezler ama yoldan geçerken insanları biraz dinleseniz hepsinin şikayetçi olduğunu anlarsınız. Zira aç kalmaya başladılar. Suriyeliler çok fazla, belediye ile kimse anlaşamıyor.

Bu seçimde yine akp alacaktır fakat ben iyi parti den de bir şeyler bekliyorum. Yoksa katılım az olmuş çok olmuş beni zerre ilgilendirmez.

AKP ye veren Maraş halkı iyi partinin mitingine "ulan ya tanıdık olursa diye" ka tı la maz.
    3 ... n dakota
  6. 6.
    Milyonların sel olup aktığı miting.
    ... frekans
  7. 7.
    maraşının yarısının mevcut bulundugu meet ingdir.

ahahahahah bayraktan sonrası yok, bi de geniş çekim demiş koysana şöyle üstten püfür püfür her yerin gözüktügü resimleri, allahın davarı.
    1 -2 ... zargna
  8. 8.
    maraş nere?
    meral kim?
    kayseri gibi 1 milyon nüfuslu şehirde 2 miting yapan erdoğan kim?
    ... barkhausen krakeri