bugün

77. dakikası oynanan maçta liverpool 5-0 önde.
Live acaba 8 yapacak mı diye sordurtan maç.
7-0 olmuştur.
Man utd nin anası …kildi tabir i caizse. E sen ronaldo yu gönderip yerine weghorst u getirirsen böyle içinden geçerler. Geçmiş olsun.
Beşiktaşlıların şu an Liverpool'un 1 gol daha atması için yalvardığı maç. Gene 8 olmayacak galiba.

Edit: olmadı.
görsel
görsel
Bugünkü yenilginin ronaldo ile ilgili olmadığı maç. Bırakın ronaldo’ yu, o kalsa, yanına messi alınsa bile bir şey değişmezdi çünkü manchester united coşkusunu ve takım ruhunu kaybetmiş. Üzücü ama gerçek…
Manchester united dünyadaki 2 süperdev'den biridir. Diğeri de (bkz: Real madrid)'dir. 1 sezonda 15 tane 100'er milyon'luk oyuncu toplar yine yıkılmaz. 30-40 sene arazi olmaz, 5 sene arazi olur. Döndüğünde ise cahiliye arabına muhtaç olmaz fark budur.
Sevgili United napıyorsun?
Senin bir adın, ağırlığın var. Napıyosun?
Liverpool almış eline kırbacı şov yapiyo.
bir gol daha atamadı şerefsizler...
liverpool 7-0 kazanmış.
ilk 30-40 dk manchester'ın hiç de fena oynamadığı, hatta 2-3 gol pozisyonu da bulduğu halde ikinci yarı saçma sapan hatalar da eklenince maç bir anda 7-0'a gitti, manchester açısından talihsiz, liverpool açısından tarihi bir gün yaşandı.
hollanda ligi gibi güçlü ile zayıf arasındaki farkın uçurum olduğu ligde ajax ve psv gibi takımlarla şampiyon oluyor diye teknik direktör alınmaz. bakınız cocu. ingiltere ligine bu ligi ve bu kulübün dinamiklerini bilen birini getirmeniz lazım. almanya ligin'den veya fransa'da psg'nin hemen arkasındaki takımlarda yer alabilen hocalar tercih edilmelidir.
Mal gibi yönetilen iki takımın karşılaşması iki klubünde sahiplerinin amerikalı olmasıda ayrı bir ironi kloop ve öğrencileri şampiyonlar ligindeki real madrid tecavüzünden sonra artık ellerinden geldiğince lige asılıcaktır şampiyonluk artık imkansız arteta’nın arsenali bu yıl önüne geleni tokatlıyor ayrıca liverpool sezon sonuna kadar alabiliceği kadar galibiyet almaya çalışarak şampiyonlar ligine katılma idasını sürdürmek isteyecektir united cephesinde ise artık iyiden iyiye oyuncuların birbirleriyle olan uyumu işleri yavaş yavaş yoluna sokuyor ayrıca erik tan hag’in oyunu okuyuşu oyuna müdahaleleri şimdiye kadar united’da işe yaramış gibi karşılıklı bol gollerin olacağa bir karşılaşma olma olasılığı bence çok yüksek bakalım iki malca yönetilen bu iki klüpten hangisinin diğerinden daha malca yönetildiğinide bu karşılaşma sonrasında öğrenmiş olucaz.
Keşke 8 olsaydı Msnu kardeş takımımız olurdu gene olmadı.Gülen smiley.
efsane maç olmuş. liverpol bu abi coştu mu tam coşar.