bugün

Spor toto süper lig 2016-2017 sezonu 23. Hafta karşılaşması. Saat 19:00'da Kadıköy ülker stadyumunda oynanacak.
görsel
2-2 bitecek maçtır.
Benim bildiğim federasyon ve hakemler Fenerbahçe'nin bu kadar dipte kalmasını istemezler.
Bu maçtan başlayan bir destek süreci ile avrupaya gider Fener.
Dolayısıyla bu maçı tartışmalı şekilde de olsa kazanacaktır.
fenerbahçenin bu kadar defansif bi kadroyla çıkması akla mantığa uygun değil mehmet ozan josef alper bunlar nasıl ilk 11 de olur hayret ediyorum oynasana çift santraforla mehmetle alperi koy orta sahaya lens bi kanada sow(volkan) bi kanada v.persie ve fernandao yu da koy forvete bu kadar basit. Not: Galatasaraylıyım.
fenerbahçe için avrupa ligi'ne katılma yolunda kritik bir maç. arkadan antalya ve trabzon geliyor.
Ben izlemeye gitmiyorum ya kesin kazanırlar anasını satayım.
fenerbahçeli futbolcuların lens için ekstra efor sarfedeceklerini düşündüğüm karşılaşma. adamın babası vefat ettiği halde bu maçta oynuyorsa zahmet edip iyi oynarlar herhalde...
osmanlısporlu futbolcuların bizim oyuncuların arkasından formalarına asılıp çekmelerine ve kontra atağı engellemelerine ilginç bir şekilde kartın çıkmamaya devam ettiği maç. be amına koduğumun hakemi amacın ne?
görsel
volkan şen'in aklının futbolda olmadığını anladığımız futbol maçıdır. sahaya yürümeye, gereksiz atlamaya çıkmış bu arkadaş yerine stoch gibi canını dişine takan bir oyuncu neden kadroya alınmaz anlamış değilim.
79. Dakikası 0-0 beraberlikle devam eden maç.
mehmet topal'ın karambole uzatmalarda attığı gol ile fenerbahçe'min götü bu hafta yırttığı maçtır. hafta içi ve hafta sonu kazandık. ooo en büyük fener, şampiyon fener(!) aynen nidalarına katıldığım maçtır. kanser ettiniz 2 senedir allah belanızı versin.
mücadele kaliteyi yenmiştir. osmanlı kaliteli, fener ise mücadeleci takım. zevksiz maç oldu ama fener bu galibiyetle şampiyonluk yolunda dev bir adım attı. artık şampi denilebilir.
hakemin bilerek mi yapıyor diyerek 18 lik pelinsu tavrıyla koray'a oyun sonunda kırmızı kart çıkardığı futbol maçıdır.
evet bu galibiyetle şikebahçe şampiyonluğu garantilemiştir ahahahahaha.
Fenerbahçe'nin şampiyon ile arasındaki 12 puanlık farkı koruduğu maç.
Hani hokomlor boşoktoşo kolloyor du lan bildiğin mehmet topal kolluyormuş
Van Persie maç bitiminde forma değişiyor. Ulan bi faydan yok kulübü zarara sokma bari. 150 lira bi forma.
7. Entry de yazdığım gibi sonuçlanan maç.
haram bir 3 puan daha .
Fb'nin El uzunluğuyla alınan 3 puanla sonuçlandırdığı maç.

Cık cık cık.
Hakem diye ağlayanların uğramadığı başlık.