bugün

Premier League'de şampiyonluk yolunda önemli bir maç. Temennim beraberlik; Leicester'a ayak bağı olmamaları yönündedir. 14:45 de başlayacak olan maç Lig TV'den canlı yayınlanacaktır.
Leicester icin beraberlik gereken bir mac. en kotu tothenham alsin son haftalarda zaten puan kaybeder.
Dilediğin yerde uygulamasını indirip izleyebilirsiniz bu hafta için.
tottenham'ın kazanıp şampiyon olma yolunda avantaj elde etmesini dilediğim maç. siz bakmayın leicester romantiklerine. leicester top oynamıyor. yarı saha savunma ileri top at vardy golü atsın. geçiniz.
yılların tottenham'ı zirveye bu kadar yakın şampiyon olmalı.
kuzey londra derbisi hiç bu kadar önemli olmamıştı.
tottenham'ın bariz üstünlüğü var şu dakikaya kadar.
Ramsey'in şık bir gol attığı maç.
tam bir 2/1 maçı. çünkü tottenham önce bi kanser edecek beni, ondan sonra düzeltecek maçı.
(bkz: coys)
Resmen çin skişi dönüyor sahada.

(bkz: çin sikişi)
Ramsey gol attı beyler mağaralara. Adamın gol attığı hafta bir ünlü göçüp gidiyor hayattan.
elindeki futbolcuların piyasa değeri daha yüksek olan arsenal'in, golde bu özelliğinin öne çıktığı maç. takımım tottenham davar gibi saldırsa da arsenal iyi iş çıkardı golde.

tottenham da bir tane atarsa bana %40'lık bir getirisi de olacaktır ayrıca maçın.
Tottenham göstere göstere attı. Hadi lan gunners.
ne demişiz 2011'de:
(#13854300)
harry kane'in muhteşem golü için:
https://streamable.com/sxul
(bkz: rock you like a harry kane)
Alexis daha bitmedi demiştir.
Senin martin oliver kadar ananı avradını..tottenham a 2. Sarıdan kırmızıyı vermedi.

Aynı pozisyonda giroud da sarı kart görmeliydi.
Umrumda olmayan maçtır.

Beşiktaş'ımız her şeye rağmen şampiyon olacak ben bunu bilir bunu söylerim.