bugün

wagner'in frikikten attığı golle gaziantepspor'un öne geçtiği maç, dakika 4.

not: adam topu barajın altından geçirip rivaldo'nun 18 ekim 2000 ac milan fc barcelona maçında attığı golün birebir kopyasını attığı maç. aşkolsun gaziantepspor...
Sivasspor'un yenmesi halinde galatasarayın ateş hattına yaklaşacağı maçtır.
Gaziantebe başarılar.
üst biter.
sivasspor'un geçen haftaki müthiş oyununu bu hafta da sergilerse alabileceği maçtır.

gaziantep gibi bir takımla manisasporu bir tutmak yanlış olabilir ama gaziantepspor'un önünde düşünmesi gereken bir türkiye kupası var.
kayserisporun puan kaybettiği haftada antep'in handikapı aşarak alması muhtemel maçtır.

(bkz: maç sonu burdayım) *

edit: tuttu.
popov'la skorun 2-0 olduğu maç, dakika 25.
40. dakikada erman kılıç'ın abanıp farkı bire indirdiği karşılaşma. aslında yine grosicki baş rolde.
wagner' şık bir frikik golüyle gaziantepspor' u öne geçirdiği maç. gol iyi güzel de bu gol pes oyunlarının meşhur buglarındandır. pes'de, kalenin köşesine bir oyuncu koyarak bu sorun çözülebilir tabi.
(bkz: olsa da yesek)
cenk tosunu büyük kulüplerden biri aslın diye lig tv spikerlerinin öve öve bitiremedikleri maç.
- ben cenk tosunu fizik itibariyle brezilyalı ronaldoya benzetiyorum.
- çok güçlü, çok istekli, oyunun içinde, kendisine pozisyon haırlayabiliyor, her iki ayağını da iyi kulanıyor, üç yaşında futbol hayatına başlamanın artıları gibi her dakika bir özellik söylüyolar.

insanın aklına aceba menejerden komisyon mu alcaklar sorusu gelmiyor değil. işin garip tarafı şu adamın ayağına bir top gelsin de bakalım diye bekledim. adam topla buluşamadı daha. ikinci yarıdabakacaz artık.
cenk tosun'un yine boş geçmeyip kafa vuruşuyla 64. dakikada 3-1 yaptığı maç. adamı tutup ronaldo luis nazario da lima'ya bile benzeten spikerler artık titreyerek boşalabilir.
maçtan sonra ligtv ekibinin toplu halde cenk tosun'un önünde domalacağı izlenimini yaratmış maç. bir o kaldı yani adama yapılacak. hani ntvspor-messi fetişini, ertem şener- ronaldinho aşkını da fersah fersah geçti, adam sağ çıkamayacak gibi bu ortamdan, duşta arkasını kollasa iyi eder. izleyelim görelim...
gaziantepspor'un 3-1 kazanarak kayserispor'la puanları eşitlediği maçtır.
güncel Önemli Başlıklar