1. 1.
  fenerbahçemizin, andre smith denen provakatörün yanısıra, sahayı yabancı madde yağmuruna tutan küfürbaz karşıyaka seyircisine de gereken cevabı verdiği ve 11 sayı farkla kazandığı maç olmuştur.*
  4 -4 ... lefter bartu de souza
 2. 2.
  http://www.facebook.com/v...=1360893776825&ref=nf

  Maç sırasında yaşanan olayların sebebi ortadadır. Fenerbaheçeli basketbolcu oğuz un, basketbolculukla alakası olmayan hareketi, zaten gergin olan ortamı iyice kızıştırmıştır. ayrıca, Başka bir tribüne bok atarken öncelikle o kişiler kendi tribünlerine bakmalıdır. Karşıyaka taraftarı kendisini çok iyi bilmektedir. Basketbol liginde, sezon başında 5 maç seyircisiz oynama cezası yiyen kulüp fenerbahçe ülker dir. iki takımın, Playofflarda eşleşme durumunda beraberlik söz konusudur.

  edit: eksile kardeşim eksile.
  edit: yuh be bilader, adı üstünde karşıyaka. tırnağımız bile olamaz diye düşündüğünüz takım taraftarı için bu kadarda eksi oy kullanılmaz ki.
  2 -10 ... bircisimyaklasiyor
 3. 3.
  fenerbahçe ülker in karşıyaka yı ezerek yendiği maçtır. * bu arada psikopat karşıyaka taraftarınada kapak olan maçtır. kafa kesecekmiş bir iki şerefsiz.
  5 mart 2010 pınar karşıyaka fenerbahçe ülker maçı
  2 -2 ... hayatin anlamini arayan adam
 4. 4.
  fenerbahçe ülker, geçen hafta galatasaray cafe crown'a yaptığını bu hafta pınar karşıyaka'ya yapmıştır. * *
  5 ... dilenci osurugu
 5. 5.
  karşıyaka taraftarı üzerine düşeni yapmıştır. öyle harekete böyle karşılık mantığının doruklarda yaşandığı maçtır. ama yine de ;
  (bkz: o gece bu sene)
  -4 ... biraz tuzlu geldim
 6. 6.
  karşıyaka taraftarı'nın g*fblilere arenayı dar ettiği maçtır. bizzat küfür ederek buna yardımda bulundum. evet küfür ettik. çünkü gerek hakemin 3-5 yersiz ve yanlış kararı gerek oğuz savaş'ın maçı katletme isteği bizi tahrik etti. çıkışta kaçanın annesine küfrettik. cevik kuvvet eşliğinde gittiler. daha da söyleceyecek sözüm yok.
  1 -5 ... uggly shit
 7. 7.
  maçta fenerbahçelilere küfür ettik oleeeeeeeeyyy süüüüüperrriz diyenlerin maça gittiği karşılaşma.maç sonunda babayı almışlardır.
  3 -4 ... tataramazan
 8. 8.
  (#7454604)
  küfür ettiğimizi oley nihahaha nidalarıyla değil, evet bu ayıbı ettik ama şu şu şu nedendir diye açıkladığım basketbol müsabakasıdır.
  1 -1 ... uggly shit
 9. 9.
  fenerbahçemin hem karşıyakayı,hem çarşılı karıları üstüste koyup bafilediği bir beko basketbol ligi maçı.

  (bkz: susacaksın)
  3 -1 ... bruise pristine
 10. 10.
  karşıyaka nın ezilmeden yenildiği maçtır. maçın cuma günü 18:30'da olması ve ayrıca biletlerin 15 tl olmasına rağmen 3 istanbul takımının basketbol seyirci ortalamasından 3 kat fazla tribünleri doldurması dikkat çekici değildir. çünkü karşıyaka spor kulübü için normal bir potansiyeldir. (#7453675) ayrıyetten karşıyaka taraftarı sadece kafa değil adamın götünü bile keser.
  1 -4 ... bircisimyaklasiyor