bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  fenerbahçemizin, andre smith denen provakatörün yanısıra, sahayı yabancı madde yağmuruna tutan küfürbaz karşıyaka seyircisine de gereken cevabı verdiği ve 11 sayı farkla kazandığı maç olmuştur.*
  4 -4 ... lefter bartu de souza
 2. 2.
  http://www.facebook.com/v...=1360893776825&ref=nf

  Maç sırasında yaşanan olayların sebebi ortadadır. Fenerbaheçeli basketbolcu oğuz un, basketbolculukla alakası olmayan hareketi, zaten gergin olan ortamı iyice kızıştırmıştır. ayrıca, Başka bir tribüne bok atarken öncelikle o kişiler kendi tribünlerine bakmalıdır. Karşıyaka taraftarı kendisini çok iyi bilmektedir. Basketbol liginde, sezon başında 5 maç seyircisiz oynama cezası yiyen kulüp fenerbahçe ülker dir. iki takımın, Playofflarda eşleşme durumunda beraberlik söz konusudur.

  edit: eksile kardeşim eksile.
  edit: yuh be bilader, adı üstünde karşıyaka. tırnağımız bile olamaz diye düşündüğünüz takım taraftarı için bu kadarda eksi oy kullanılmaz ki.
  2 -10 ... biladerinho
 3. 3.
  fenerbahçe ülker in karşıyaka yı ezerek yendiği maçtır. * bu arada psikopat karşıyaka taraftarınada kapak olan maçtır. kafa kesecekmiş bir iki şerefsiz.
  5 mart 2010 pınar karşıyaka fenerbahçe ülker maçı
  2 -2 ... hayatin anlamini arayan adam
 4. 4.
  fenerbahçe ülker, geçen hafta galatasaray cafe crown'a yaptığını bu hafta pınar karşıyaka'ya yapmıştır. * *
  5 ... dilenci osurugu
 5. 5.
  karşıyaka taraftarı üzerine düşeni yapmıştır. öyle harekete böyle karşılık mantığının doruklarda yaşandığı maçtır. ama yine de ;
  (bkz: o gece bu sene)
  -4 ... biraz tuzlu geldim
 6. 6.
  karşıyaka taraftarı'nın g*fblilere arenayı dar ettiği maçtır. bizzat küfür ederek buna yardımda bulundum. evet küfür ettik. çünkü gerek hakemin 3-5 yersiz ve yanlış kararı gerek oğuz savaş'ın maçı katletme isteği bizi tahrik etti. çıkışta kaçanın annesine küfrettik. cevik kuvvet eşliğinde gittiler. daha da söyleceyecek sözüm yok.
  1 -5 ... uggly shit
 7. 7.
  maçta fenerbahçelilere küfür ettik oleeeeeeeeyyy süüüüüperrriz diyenlerin maça gittiği karşılaşma.maç sonunda babayı almışlardır.
  3 -4 ... tataramazan
 8. 8.
  (#7454604)
  küfür ettiğimizi oley nihahaha nidalarıyla değil, evet bu ayıbı ettik ama şu şu şu nedendir diye açıkladığım basketbol müsabakasıdır.
  1 -1 ... uggly shit
 9. 9.
  fenerbahçemin hem karşıyakayı,hem çarşılı karıları üstüste koyup bafilediği bir beko basketbol ligi maçı.

  (bkz: susacaksın)
  3 -1 ... bruise pristine
 10. 10.
  karşıyaka nın ezilmeden yenildiği maçtır. maçın cuma günü 18:30'da olması ve ayrıca biletlerin 15 tl olmasına rağmen 3 istanbul takımının basketbol seyirci ortalamasından 3 kat fazla tribünleri doldurması dikkat çekici değildir. çünkü karşıyaka spor kulübü için normal bir potansiyeldir. (#7453675) ayrıyetten karşıyaka taraftarı sadece kafa değil adamın götünü bile keser.
  1 -4 ... biladerinho