bugün

siyasi görüşünü de bir bedele satmıştır.
Ben savunmuyorum ama adam senelerce okumuş bir yerlere gelmişse adam değil 5 maaş 10 maaş bile hak ediyordur birde işe bu yönden bakmak lazım.
Ak parti çıkar ve yolsuzluk talan düzeninden nemalanan insanlar savunur ancak 5 maaş alan kişiyi.Yoksa normal vicdanlı,sorumlu ülkesini seven adalet duygusu olan hiç kimse böyle bir durumu savunamaz.
Millet oyle bir algi var ki birden fazla haksiz maas alana küfür etmeyince ya da hakkinda bir yorum yapmayinca savunuyormussun gibi bir hava olusturuyorlar.

Halbuki oyle degil.

5 maas alan biri muhakkak haketmiyordur bu bir nevi hirsizliktir ve benim malimi hakkimi calanin da ben anasini sikeyim.
Kraldan çok kralcı tiplerin ülkesinde şaşırtmayan tiptir.
"Okumuş bir yerlere gelmişse..." diyor yav.

Şu ülkede kafayı yememek elde değil yemin ediyorum. Herifin biri var, oğlunun dernekleri vergiden muaf tutuluyor, karı Koca Dünya'nın harcamasını yapıyor, vatandaşa kemer sıkın diyor.

Ya oğlum bu Ülkede proteinden çok antidepresan tüketiliyor amk.
Valla biz 5 maaş alanı değil de, 10 maaş alanı destekliyoruz.
O ç denilen kesimden (herhalde o ç derken Osmanlı çocuğu denmek istenmiş) olmuyoruz.
Aslına bakarsan 10 maaş da yetmez, devletin tapusunu üzerine yapılması en uygunu.
Gün gelir ; 5 maaş alan hırsızları yargılarız, bunları savunanlar insan içine çıkamaz.. hepsi çok yakında gerçekleşir insallah.. yoksa intikam, soguk yenen yemek gibidir intikam almak gibi bir şey olursa ic savaş çıkar..
güncel Önemli Başlıklar