bugün

kafasına odunla vurulası sevgililerdir.

aşkım ama aşkım aşkım anlamıyor musun aşkım? aşkım şimdi demek istiyorum ki aşkım senle ben aşkım bir birimizi çok seviyoruz ya aşkım. şimdi o yüzden aşkım.. senle ben aşkım, bu akşam aşkım....

hay aşkınızı sikeyim ömrümü yediniz lan orospu çocukları! insan bu kadar laçka, bu kadar yapmacık olabilir mi amına koyim!!!
"aşkım" kelimesinin içini boşaltan sevgililer.
gerçekten bu kişilerin yaratıcı düşünce güçlerini geliştirmeye ihtiyaçları vardır.biraz şiir kitabı okumalarını öneririm. zira dilde aşk'ı eksiltmemek gerekir. çok özgün hitaplar kullanmam mümkünken bu kadar bayağı olmanın alemi yoktur. aşk ulaşılması zor yüksek bir mertebedir ve kıymetini bilmek gerekir.
onlar mutluysa başka kimseyi ilgilendirmeyen sevgililerdir. Nedense saplar kıskanır.
Vıcık vıcık. Zamanla o aşkımlar, aşkoooomlara döner. Bu daha fena.
(bkz: ağza bak lan)
zamanla sevgilisinin ismini söylemeyi unutan söylediğinde de bir garip hisseden insan çeşidirir.
özellikle ailelerin yanında fena oluyor:
+mehmet annem bir sey sordu duymadın mı?
+mehmet mi?? haa evet ne demiştiniz duyamadım da.
milletin yanında saçmalamanın ötesine geçmeye çalıştığını gösteren sözlü eylem ifadesi.
eski ev arkadaşım ve sevgilisidir. insanı aşk kelimesinden bıktırırlar.
adının aşkım olması (bkz: aşkım kapışmak)
daha boşalamamış sevgililerdir. sevişin geçer.
manita (bayan kişisi) zoruyla yapılmakta olandır.. yapmazsan bitersin aga illa yapacaksın onu.. bunu yapmayanla hemen evlenin hemen.
aşkı sıradanlaştıran çiftlerdir.
facebookda bulunma ihtimali yuksek ciftlerdir. milletin midesini bulandirmakta ustlerine yoktur.
edit: mide bulandiran sahsiyetlerin zoruna gitmis eksilemisler. guluyoruz buradan.
xhamster isimli güncel sitede turkish kategorisi adı altında bol bol gördüğümüz çiftler. *
5 ay 4 gün sonra ayrılacak çifttir.
(bkz: cıvık müdürüm afedersin)
bir de bebek gibi diyor ya ağzının üstüne iki tane vurası geliyor insanın. cıvık cıvık olmayın be.
konuşacak konu bulamıyolardır.
Yüzünün ortasına kürekle vurulmayı hak eden tiplerdir. Hele bunların facebook duvarlarında olanları daha tehlikelidir.
insana daral getirtirler. çok değil daha 3-4 saat önce bunlardan birisi yanımdaydı. mesajlarla ilgili bi sorunu varmış baksana dedi. baktım. bi açtım o mesajları. "tamam aşkım, evet aşkım, aldım aşkım, adnanın numarasını versene aşkım, atıcam aşkım, aşkım tamam". ayynen böyleydi lan. böğğ dedim çıktım direk. sonra da al lan telefonunu ben anlamam dedim. işin kötü tarafı gece boyunca ona alacağı saati araştırıp durduk internette. tüm gece buna gitti. bir de sürpriz yapim ne yapim senin kafan çalışır deyip durdu. işin diğer kötü tarafı, bunlar sağ tarafımda olurken, sol tarafımda da ablam, düğününde giyeceği ayakkabılarla uğraşıyordu. ikide bir nasıl oldu diye soruyordu. ve zırt pırt çalan telefonlar, hayatım'lı konuşmalar falan.
yeter lan! amacınız ne sizin! diye bir an bağrıverdim. sonra beni dışladılar. birbirleriyle fikir alışverişine başladılar. işime de geldi aslında. en azından bana bir şey sormuyorlardı. ama çok uzun sürmedi. yine bana yapıştılar. arkadaşı yolcu ettim. rahatlayım dedim, ablam ayakkabıları giymiş, fotoğrafını çeksene, diyor. haydaaaağğ.. ordan çek beğenmez burdan çek beğenmez..
tıbbı desteğe ihtiyaçları vardır. ayrılıkları büyük bir yıkıma yok açar mazallah.
toplum tarafından dışlanması kesinlikle ve kesinlikle gerekli olan insanlardır. olan var olmayan var değil mi ama.
güncel Önemli Başlıklar