bugün

Böyle bir durumda her nedense hiç bir zaman iplenmediğimi düşünmem, ilk iş başına bir şey mi geldi diye düşünürüm, doğuştan anayım ben, ahaja.
Kişinin iklenmemesi olayı, ölüm sakatlanma buna benzer mücbir sebepler yok ise.Sende de utanma ar duygusu varsa aramazsın bir daha olur biter.
telefon sessizdeyse 1000 kere de arasan açamaz. ancak telefonu eline alıp gördüğü zaman...
ölmüştür.

gerçekte ölmemişse benim için ölmüştür.
O kesin bnm dir genelde ewde bırakır çıkarım tabi eşim yanimdayken.
Arayanın öküzlüğüdür.
Bir insan 1-2 kez arandığında açmıyorsa 5 kez aranmamalıdır. Belli ki müsait değil işte.
Arayan kız arkadaşsa bilin ki ağzınıza sıçacak.
Telefon denilen icat çok acil olmadığı sürece bir kere aranır. Aranan kişi ise gördüğünde zaten geri döner muhtemelen.

Şahsen defalarca aranınca telefonu açasım gelmiyor.

Bir de “beni acil ara” gibi merak uyandıran mesajlar oluyor. Aradığımda konunun acil olmaması üzerine daha da sinirleniyorum.
Israrla arama o zaman sen de sanki alacaklı gibi.
Hayır, ilk aradığında açmayınca ısrar etmek niye?
5 kere arayanın öküzlüğüdür.
Telefona bakmayan insan 5 kere aranmaz.

Bunun bir de başkasıyla konuştuğunuzu bildiği halde inatla arayanı var, siksen yeri.
Ben 3 den fazla o meşgul sesini
duyunca kapatıyorum telefonu. 5 defa aramak ne?
ısrar ettiğiniz içindir. bende ısrarla ilk kapananın hemen ardından yeniden arayan kişilerin telefonlarını açmıyorum.
Bir arkadaşım böyleydi. Arayan kişi aradığı vakit konuşmak istemiyorsa açmıyor telefonu. Bir kaç istisna var tabi babasının anasının ablasının telefonunu hep açar. Diğerleri olarak bizle bir işi yoksa telefonu açmaz. Duymadım şarjdaydı görmedim olayları hep yalan. Defalarca biz beraberken başkaları arayınca telefonu sessize aldığına tanık oldum. Adam tekrar tekrar arasa yine aynısını yapıyor. Aynısını bana da yapıyor. Aslında iyi çocukta böyle pis bir huyu var. O yüzden arkadaş grubunda bi buluşma falan ayarlarken kimse bunu arayan olmak istemez çünkü açmayacağını biliyoruz. 3 ayda bir arıyorsam açar sadece. Bi ara telefonu açmıyor zaten diye numarasını silmiştim. Neyse bu kadar yazmışım ama konudan saptım galiba. Evet.
Açmak istemediği içindir.
5 kere arayanda sıkıntı vardır.

Normal insan bir kere arar ve telefon açılmazsa geri aranmayı bekler, umar.

Kesinlikle bu bir tacizdir.
Sizinle konuşmak istemeyen insandır.

Siz de ısrarla aramayın.
Çok kısa bir süre sonra WhatsApp resmi de kaybolur.
Banka olduğunuzu gösterir. Evet. *
içten içe ısrarla aramayı bırakmanı temenni ediyordur.

ne yapsın açıp "arama ulan arama yüzsüz ibne" mi desin?
Duymadım gibi bir bahane uyduracak muhtemelen duymuş kişidir. Zangır Zangır ötmüştür hatta telefon.
Meşgule atıyorsa pub g oynuyor olması muhtemel kişi.
meşguldür galiba.
sizi zikine takmadığını gösterir.

Gözünde bir hiç ve boş bir insansınız. Canı istediği zaman size dönüş yapacaktır.
ikinci aramadan sonra bırakmak gerek.

Gerisi pişmanlık olur.