bugün

akp tipi ileri demokrasinin başkanlık sistemine selam çaktığı uygulamadır. siz bide başkanlık geldikten sonra olacakları düşünebiliyormusunuz?
3. dünya ülkesinde sıradan bir gün.
geniş aile her türlü'ye bilet alıcam 1 saattir internet başındayım. alamıyorum. haftasonu bari sıkmayın şu interneti.
superonline'ı arıyorum, facebook, instagram, twitter, whatsapp bizimle alakası olmayan bir sorun nedeniyle geçici olarak erişime kapatılmıştır; sorun çözülünce sms ile bilgilendirilmek istiyorsanız 1'e basın diyor. müşteri hizmetlerine bağlamadan kapatıyor telefonu.

devlet denilen kurum toplumun iyiliği için, toplum tarafından kurulmuş bir kurum değil mi? * devlet paramla satın aldığım hizmetle neler yapabileceğime, ne zaman yapabileceğime kafasına göre karışması mı benim, toplumun iyiliği? devletin 30-40 yaşındaki kazık gibi adamlara sansür uygulaması mı bu adamların iyiliği? şu ülkede bir haftasonu sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oturup asosyallik yapmak bile yasak anasını satayım.
Evdw haftasonu flim izleyeyim dedim hiçbir.site açılmıyor hasta gibiyim dışarı çıkasım yok napcam ben şimdi.