bugün

ne gerzekler var yahu isim değiştirip daha bol diziler ile tlc adında yeni kanala dönüşmüştür.

http://www.cnbce.tv/haber...i-merak-ettiginiz-her-sey

edit: adam trollüyormuş kaale almayın.
ishal olsa akpden bilecek yazar beyanı.
lan adamlar ticari olaylar yuzunden baska isler yapmislar ve o yuzden birinin kapanip birinin acilma olayi olmus., ben de akp karsitiyim da bu olayin ne alakasi var amk.
Azılı bir akepe muhalifi olarak beni bile güldüren bi tespit olmuş . tlc The learning channel in kısaltmasıdır arkadaş bu kadar abartmaya gerek yok.
internet yaygın olmadan önce bizlere yabancı dizileri öğrettiğin için çok teşekkürler koca yürekli kanal.
Akp döneminde gerçekleşmiştir.
zaten düzgün güzel dizileri yoktu dediğim kanal. belki de yeni gelecek kanal bize daha iyi şeyler katacak bilinmez.

ayrıca yeni gelecek olan kanal Discovery Communications'a bağlı bir uydu kanalıdır. açılımı ise the learning channel'dır. bilim-eğitim ve öğretime dayalı bir kanaldır kendileri. daha da iyi oldu gibi.
Gece yatarken televizyonu açıp cnbc e kadar tüm kanalları hızlıca geçip shameless veya vikings çıkacak umuduyla tv kumandası ile sevişmektir, üzüldüm. Siyasi bir yönü olduğunu zannetmiyorum.