1. 1.
    Bir zirve. Kaybedenler kulübünün mekanını kullanacağız. Kaan ve Mete ile gün içinde konuşup organizasyonu sağlayacağım. Kabul ederler diye düşünüyorum. Giriş ücretsiz, alkol sınırsız. Şeytan baba babalığını yapacak bugün.

Katılımcılar kendilerini belirtilerse dm den saati atayım.
    2 -2 ... n dakota
  2. 2.
    zirve cehennemde düzenlenecektir muhtemelen. yaz beni de.
    2 -1 ... dakandaz
  3. 3.
    şimdi çıkar siyasal islamcı yada dincinin teki ,aaa bakın dinsizler ,kafirler komünistler diyanetle dinle alay ediyor diye kıçını yırtar.

düşünmez ki bu diyanet benim dinimi rezil ediyor, insanlara dalga geçecek konu veriyor ,onbinlerce imam ve müftü hatta yüz bini geçen kendi dinlerini siyasal iktidara yaranmak için savunamaz gerçek ibadet yapamaz ,dini ve ahlakı anlatamaz hale gelmiş , diye.

ve yine düşünmez şeytan (dine göre) ruhani bir varlıktır, yaratıcının yarattığı bir melektir diğer melekler mesela cebrail gibi yemek yemez , dünya nimetlerine kanmaz ,bilmez niye çünkü dininden haberi yok ,üç tane siyasetçiye oy verip cennete gideceğini hurilerle halvete girip kevser ile mest olacağını sanır.

dün kabe maketini put yapan kafa bir düşmüştü olsa yaratıcının gözünden bir meleğe yemek yediriyor ,onu bir nesne gibi kendine inanan zavallılara sunuyor.

cehalet işte bu, koca diyanetin dininden ,islam'dan müslümanlıktan bihaber olması bu,din değil çıkarlara hizmet etmesi.
    1 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    Şeytan ile anlaşamadık. Ben Tekirdağ diyorum o yeni rakı diyor.

Olmayacak böyle.
    -1 ... n dakota