1. 1.
  tüm içtenliğimizle bursasporu desteklediğmiz, ''alsın şu maçı da hak ettiği yerler bir kat daha yaklaşsın'' dediğimiz maç..
  1 ... faidelibilgi
 2. 2.
  vestel manisa nın balonunun yavaş yavaş sönmeye başladığının anlaşıldığı maçtır.
  ... balsikeste baysungur
 3. 3.
  4-0 olan maçtır.
  ... armi
 4. 4.
  bursa'nın, fenerin ardından manisa'yı da yenerek; ezeli rakibi olarak gordugu beşiktaş'ı zirvede tutmakta ısrarcı oldugu anlaşılmıştır.
  ... nane limonata
 5. 5.
  bursaspor seyircisinin şovlarıyla, takımın ilk defa bu kadar derli toplu futboluyla anılacak maçtır.
  ... kelebek etkisi
 6. 6.
  türkiye'de trabzonspor'dan başka hiçbir anadolu takımının maalesef şampiyon olamayacağını bir kez daha gözler önüne seren süper lig futbol maçı.
  -1 ... crazyever
 7. 7.
  nasıl oluyor da futbola olan bakış açımız bu kadar dar olabiliyor hayret ettiren karşılaşma. 4-5 hafta öncesinde neredeyse şampiyon ilan edilen takım şimdi balonu sönmüş gibi gösterilmeye çalışılır anlamıyorum. sonuçta oynanan oyunun adı futbol. herkes herkesi pekala yenebilir. fenerbahçe iki hafta puan kaybedince yerin dibine sokuldu şimdi şampiyon olur deniyor. vestel manisaspor güzel futbol oynayan bir takımdır. güzel oynadığı sürece üst sıraları ve hatta şampiyonluğu kovalayacaktır. artık futbola bakış açımızı skordan çok oynanan oyuna çevirmeliyiz. yoksa ligimizden zevk mevk alacağımız yok.

  not: fenerbahçeliyim.
  ... ee caylar kimden
 8. 8.
  vestel manisaspor'un yavaş yavaş batışının son resmi olan futbol müsabakası. ilk önce son dakika golüyle yendiler, sonra berabere kaldılar, daha sonra yenildiler, daha da sonra fark yediler. sıradaki?
  ... for the greater good of maiden