bugün

alan razı veren razı durumudur. çok kurcalamaya gerek yok.
bir karı daha alıp gsli 6 tane elde etmiştir. 6 kadın 1 koca.
sadece yaşıyormuş ne var bunda. sizin içiniz fesat.
(bkz: hem fiyakalı)
çakma muhafazakar ve atatürk düşmanı malın, işi "4 kadın almanın modern bir şey olduğuna" getirmeye çalışmasıdır.

not : la oğlum siz nasıl bir malsınız lan ?

(bkz: türkiye de muhafazakarlık)
sekiz yaşındaki kızla evlenip, ölümüne sebep olan hayvanla aynı bokun soyu olduğuna eminim.Gen kodlaması bozuk, genetik atık tipler bunlar.
bedevilerin hayalini süsleyen yaşam tarzıdır.
sabi sübyanla evlenme aşkı ile yanıp tutuşan sapıkları heveslendirmiş hadisedir..
haber duyulduğunda kesin mormon'dur diye düşünülen ve habere tıklandığında utah eyaleti görüldüğünde emin olunulan durum.

mormon
utah

lan isteyen istediği kadar karı alsın, alan veren razı bize ne de, topluma ters hacı. düşünsene 20 daireli apartmanda, 5 aile böyle...

acayip lan hem kul hakkına girmeyin amk. her kes 4 karı alırsa karı bulamayan erkekler ne yapacak. çoğ ayıp.

ayrıca bak amerikanya bile öyle, demek ne demek. amerikalıdan bağnaz ve gerici çıkmaz diye kural mı var...
Özgüven patlaması yaşıyordur.
bir tane eş ile yaşayamayıp boşananlar var, bu adam işi çözmüş beyler.
abd laiktir laik kalacak sloganlarının atılmasına neden olacaktır.
grup yapmayı seven adamdır.
5 karı belki abartı olacaktır ama 2 yada 3 karısıyla yaşayan birçok türk gördüm fakat hiç amerikalı görmedim. Ve bu gelenek diye insanlara aşılanıyor. Bana göre bu aldatmanın farklı bir versiyonudur. Hani muhafazakar bizdik? Hani medeniyet bizdeydi? Meğersem biz daha barbar bir toplummuşuz.
görsel