bugün

Evrupa 》 peki.

görsel

içişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Göreceksiniz, temmuz ayından itibaren benim ülkemin ekonomisi öyle bir atağa kalkacak ki öyle bir sıçrayacak ki öyle bir büyüyecek ki etrafımızdaki Almanya’sı da Fransa’sı da ingiltere’si de italya’sı da hele o her şeye burnunu sokan Amerika’sı da çatlayacak, patlayacak. Hazır mıyız buna, inşallah" dedi.

https://t24.com.tr/haber/...layacak-patlayacak,957093
dosta güven düşmana korku salacak açıklamalar olacaktır.
yav he he.
Bi sapka falan taksın bakanımız ya
Güneş çarpıyor zaar.
damat bakanın izinden gidiyor.
ne demişti damat bakan?
ay'a 4 şeritli yol yapıyoruz desek inanacak şeçmenimiz var.
ay hadi inşallah.
almanya'da kıskançlıktan toplu intiharlar başlar artık !..
"ouuh ouuh. çatla da patlaa. çatla da patlaa" yapmak süslü süleyman bey'in kültüründe olan bir şey.
görsel
görsel
görsel
Şu olacak

Bu olacak.

Uçacaz, kaçacaz…

Ok tamam.

Olmazsa kim istifa etmez?
2002'den beri her yıl temmuz ayında patlıyoruz zaten. Helal.
sedat peker i boşverin siz unutun onu yok sayın anlamına gelen açıklamalardır.
Tabi canm camide içki içtiler açıklanacaktı ama kaçıncı cuma ben sayamadım artık.
yasaklar haricindeki hiçbir açıklamasıyla ilgilenmiyorum. avrupa'nın amerika'nın ilgileneceğini de sanmıyorum.
Yani 1 ay bekleyin görün diyor.

Ben razıyım, ama yine olmazsa allah bildiği gibi yapsın sizi!
ilkokullu kelimeler kullanması bile olmayacağının göstergesi zaten. Bazı aktroller yalıyor gerçi o hiç değişmedi.

Bu iktidarın da süresi dolacak ve gidecek tamamda bu kadar cahil ve güce tapan tiple ne yapacak yanlız ve güzel ülkem ben onu düşünüyorum.
temmuz zamları loading olarak özetlenecek açıklamaları yapmış bir adet bakandır.
çadırın karıştığının resmi olan açıklamalardır. kalabalıkları toplamasındaki amaç hükümete ve cumhurbaşkanına destek olmadığı biraz siyasetle ilgilenen herkesin malumudur, çekirdekleri hazırladık bekliyoruz.