1. 1.
    trafo patladığı,bomba koyulduğu söyleniyor.izlediğim tv'de intikam intikam diye çığırıyorlar.
    http://www.hayattv.net/ izleyebilirsiniz.

https://video.uludagsozluk.com/v/bestem-yuvarlak-1462/

patlama anı.

edit:bombayı ben patlattım sanki eksilemişler hemen.
    12 -18 ... saman adam
  2. 2.
    sorumlu olarak hdp'nin en yüksek aday olduğu patlamadır. oy için neler yapılıyor lan.

bak gereken cevap 7 haziranda verilecekmiş. *

Katil erdoğan sloganları yükseliyor an itibari ile.
    8 -5 ... tembel adam
  3. 3.
    O bombayı da kendileri koyduğu için sorun yok. Klasik mağdur edebiyatı yapacak barzolar. Baraj meselesi malum.
    21 -8 ... orjinaldeli
  4. 4.
    seçimlerin ertelenmesine sebep olacaktır.

malum açılmayı bekleyen dünya kadar yer var. hele bi hepsi açılsın ondan sonra bakarız..
    1 -1 ... agacacikan keci
  5. 5.
    he evet. kendi seçmenini patlatacak hdp. hemde bir değil binlerce kişinin olduğu mitingde? bu kadar yüksekten uçmak için ne içiyorsunuz lan?

umarım kazasız belasız atlatılır.
    11 -11 ... super yazar
  6. 6.
    kürt öldürmek bir hdp klasiğidir.
    15 -8 ... rabia olmak isteyen pelin su
  7. 7.
    elektrik bağımlısı halkın trafoya fazla yuklenmesindendir.
    13 -4 ... ekonovich
  8. 8.
    elektrik diyenlerin annelerinin bir tarafından elektrik girer diye umuyorum.
    6 -10 ... super yazar
  9. 9.
    patlama trafoda meydana gelmiştir. trafoya erkenden giren bir özel görevli kedi buna neden olmuş olabilir.
    2 -3 ... zarbut
  10. 10.
    Bugun yasanan patlamadir.

Her zaman dedigim gibi, pesinen not duseyim: hdp li degilim.

Tum felaketlerin bir partiyi bulmasi tesaduf olamaz. Iktidari kaybetmek istemeyen bazi kesimler, ulkeyi savasa sokmaktan bile cekinmezler. Yillardir duran trafonun tam da mitingin baslamasina cok az kala patlamasi manidardir. Eger bu tip trafolarin patlama riski varsa, neden adana'da hemen hemen her okulun dibinde hatta bahcesinde ayni tip trafo var??

Asil amac, hdp li secmeni galeyana getirip olaylar cikmasini saglamak ve "siyasi parti" olan hdp nin mesruiyetini yitirmesini saglamaktir.

Asil teroristlik, Baska insanlar olmesin, baska analar aglamasin diyen, baris olsun diyen, baris demokratik yollarla, siyasetle olsun diyen bir partiye defalarca saldirmaktir. Kimin terorist oldugu bu saldiri ile ortaya cikmistir..
    8 -9 ... umutsuzvaka