bugün

euro 2000 eleme grubunda oynanmış maçtır ve maçı millilerimiz deplasmanda 4-2 kazanmıştır. hakan şükür ise bu maçta 2 gol atmıştır. ayrıca işin ilginç yanı maçın oynandığı sırada saha içine bölücü terör örgütü yandaşları giriyor ve teröristbaşı abdullah öcalan'ın resmini sallıyor. işin diğer ilginç yanı ise saha içine bir de arnavutluk bayrağı sallayan bir kişi daha giriyor. pkk yandaşları ve arnavutluk bayrağı sallayan kişi çok geçmeden güvenlik güçlerince yakalanıyor ve mak kaldığı yerden devam ediyor.

ayrıca şuradan da bölücü terör örgütü yandaşlarının saha içine girdiği anı izleyebilirsiniz.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=WJsN81knoXk
--spoiler--
hafizam beni yaniltmiyorsa 2-0 geriden gelip kazandigimiz mactir. hele fatih akyel'in fatih akyel oldugu donemde ta orta sahadan hakan sukur'e asist yapmasi unutulacak degildir

o degil de finlandiya ve izlanda gibi ulkelerin futboluna oldum olasi kil oldugum icin bi bu macta bi de izlanda'yi 5-0 yendigimiz macta tarifsiz zevklere garkolmustum.
millilerimizin bölücü terör örgütü üyelerinin sahaya girmesi ile neye uğradığını şaşırdıkları karşılaşma olmuştur.

fakat tokat gibi cevap gecikmeden gelmiştir ve millilerimiz bu karşılaşmayı 4-2 kazanmıştır.
millilerimizin ilk golü sergen yalçın dan, ikinci golü hakan şükürden, üçüncü golü tayfur havutçu dan, son golü ise yine hakan şükür den gelmiştir bu maçta.