bugün

bitmediniz onun bunun çocukları bitmediniz.

https://www.mynet.com/izm...k-oldurduler-190101149403
Yapar insan denilen 2 ayakli canli dünyanin kanseri insanlardir.
chp nin yeni belediye başkanı tunç soyer döneminde olmuştur. yazık günah.
Evet Neden hep CHP'li belediyelerde oluyor bu hayvan cinayetleri?
arkadaşlar bu işin belediyesi, partisi yok. ortalık şerefsiz kaynıyor. yavru köpek ezeninden markette küçük çocuk taciz edenine kadar, alayının kökü kurusun...

edit: bu yazdığımı eksileyen neyin kafasını yaşıyor acaba...
bitkileri katleden insanları üzmüştür. Tutarsız ibneler.
Belediye ile ne alakası var arkadaş? Tunc soyer, seferihisar'da Türkiye'nin en modern hayvan barınağını kurmuş, bizzat da kendi çocuklarıyla orda görev almış biridir. insanları tanımadan etmeden hakkında saçma sapan şeyler yazmayın.
yine bir cehape belediyesi, yine katliam haberi.
Hadi kuldan utanmıyorsun, Allah' dan da mı korkmadın şerefsiz.
Bunu yapan insan olamaz. Tez vakitte bu yaptığı işkenceleri kendisininde çekip ölmesini diliyorum.

Edit: Bakın bu olay izmir gibi medeni olduğu düşünülen bir şehirde yaşandı. Demek ki medeniyetin şehirle âlakası yok insanlık meselesi.
Bakmak istemiyorum..
bu tür hayvan katliamlarını chp ile ilişkilendirmekten usanmıyor musunuz adi insanlar! şiddetle kınıyorum sizi. bir nebze duygunuz olsun lan.
bu masum kediciklere her kim bu vahşeti reva görmüşse en ağır cezayla çarptırılmasını istiyorum. vijdanlığı insanlığı beş para etmez pislikler allah belanızı versin.
Bunu yapanların bulunup aynı şekilde cezalandırılması gerekir. Nasıl kıydınız o masum yavrucaklara. Allah sizin belanızı versin. Şerefsiz,kansız, vicdansız insanlıktan nasibini almamış yaratıklar.