1. 1.
    bitmediniz onun bunun çocukları bitmediniz.

https://www.mynet.com/izm...k-oldurduler-190101149403
    3 ... anotheeer
  2. 2.
    Yapar insan denilen 2 ayakli canli dünyanin kanseri insanlardir.
    3 -3 ... karton toplayan cocuk
  3. 3.
    chp nin yeni belediye başkanı tunç soyer döneminde olmuştur. yazık günah.
    2 -6 ... cihaner
  4. 4.
    Evet Neden hep CHP'li belediyelerde oluyor bu hayvan cinayetleri?
    1 -3 ... iyneci
  5. 5.
    arkadaşlar bu işin belediyesi, partisi yok. ortalık şerefsiz kaynıyor. yavru köpek ezeninden markette küçük çocuk taciz edenine kadar, alayının kökü kurusun...

edit: bu yazdığımı eksileyen neyin kafasını yaşıyor acaba...
    6 ... zera
  6. 6.
    bitkileri katleden insanları üzmüştür. Tutarsız ibneler.
    -1 ... ataturku hic sevmiyorum
  7. 7.
    Belediye ile ne alakası var arkadaş? Tunc soyer, seferihisar'da Türkiye'nin en modern hayvan barınağını kurmuş, bizzat da kendi çocuklarıyla orda görev almış biridir. insanları tanımadan etmeden hakkında saçma sapan şeyler yazmayın.
    2 ... keshberfo
  8. 8.
    yine bir cehape belediyesi, yine katliam haberi.
    2 -4 ... masklavi
  9. 9.
    Hadi kuldan utanmıyorsun, Allah' dan da mı korkmadın şerefsiz.
    Bunu yapan insan olamaz. Tez vakitte bu yaptığı işkenceleri kendisininde çekip ölmesini diliyorum.

Edit: Bakın bu olay izmir gibi medeni olduğu düşünülen bir şehirde yaşandı. Demek ki medeniyetin şehirle âlakası yok insanlık meselesi.
    1 ... uzunkartal
  10. 10.
    Allah sizin binbir belanızı versin. Bela okuyorum evet allah binbir türlü belanızı versin. Bunun on katını size yaparlar inşallah. inşallah ölmezsiniz sürünürsünüz acıdan da bir el uzatan olmaz sizlere. Şeytan sizlerin yanında melek kalır. Sizler insan değilsiniz. Çöp torbalarından farkınız yok sizin. Ömrünüz boyunca rahat edemeyin acı çekerek geberin. Soyunuz kurusun. Yeter artık yeter.
    ... kedila