1. 1.
    depresyona girmiş insan hareketi.
    her yerde koku saçarak gezer. banyo yap dediklerinde ise küvetin içine çöküp ağlar.
    2 -1 ... domestik ev hanimi
  2. 2.
    Ameliyat olduysanız bu çok normaldir. Bunun dışındakiler pisliktendir. Küflenin .
    3 ... sadecenur
  3. 3.
    etrafa renkli kokular saçarak gezmektir.
    10 gün daha banyo falan yapmaycam. canım istemiyor. kokcam leş gibi çünkü canım öyle istiyor
    pislik gibi geziyorum, sefam olsun.
    2 -15 ... domestik ev hanimi
  4. 4.
    Hayatımda 5 gün boyunca duş alamadığım tek yer askeriyeydi. Kıbrıs sıcağında çok zevkli oluyor.

Şebeke suyumuz yoktu bataryaya tankerle su geliyordu her gün, 10ar tonluk iki depomuz vardı yetiyordu.

Bir gün o güzel tanker bozuldu ve olaylar gelişti.

Sonuçta yaklaşık 2km yürüyerek başka bataryaya duş almaya gitmiştik.
    5 -1 ... pezevenk malik
  5. 5.
    Öööööfff kokusu buraya geldi.
    ... vatanseverterorist
  6. 6.
    Terle karışık hamurumsu külotlu çorap kokusu buraya kadar geldi.
    -1 ... nocountryforoldmen
  7. 7.
    Duştan çıktığında bile terleyip koktuğun şu aylarda 5 gün duş almayıp durabiliyorsan helal olsun.
    3 -1 ... bensonubaslangicyaptim
  8. 8.
    Evden dışarı çıkmayacaksan okey de toplu taşımada denk gelirsen sineğe sinek ilacı sıkar gibi deodorant sıkarım üstüne.
    3 ... gladiolus
  9. 9.
    bugün anamın ensemden tutup zorla banyoya sokmak suretiyle kese atması ile son bulmuş eylemimdir. kadın bi eylem bile yaptirmiyo ki agiz tadıyla.
    hoff ben duygularımı böyle ifade ediyorum belki.
    6 -7 ... domestik ev hanimi
  10. 10.
    Yapmayın çok ayıp ya çok kötü. Arkadaşlar insanın kendine saygısı olmalı ilk önce. Yıllardır ter koktuğumu hatırlamam. Yanımdan roll on eksik etmem asla. Her duştan sonra şart.
    3 -2 ... sigara icmiyorum