bugün

ulan maçı kazandık, arkadan ceddin deden çalıyor aklşdsadljahdsja toptan kafayı yedi millet.başka ülkede yaşayamam amk.
Ozan tufan yuhalandi cok utandim gercekten. Volkan cekip gitmisti kaleden bi de o zaman utanmistim. Yeter artik iki tarafta utandirmasin bizi. Ne biz taraflarlar ne de futbolcularimiz.
futbol böyle bir şey işte. dün söversin bugün seversin.

2 maçı kazanırsak Hırvat- ukrayna maçı sonucuna göre ya direk ya da play-off bizi bekliyecek.
Bu ruhsuz köpekler iyi iş başardı. Hiç beklemediğim bir sonuç. Tebrikler.
arda turanın,burak yılmazın ıslıklanmadığı yerde ozan tufanı ıslıklamak bilinçsizlikten başka bir şey değil.
bunca zaman çile çektirip hırvatları göt zoruyla 1- yendikten sonra ardanın, burağın mide bulandırıcı, 'neler yaptık ama' gülüşüne rağmen hakedenlere, kaanın, topalın,cenkin,oğuzhanın,çağların,volkanın ve sayamadıklarıma tebrikler!

kaan ayhanı hangi maçta sahaya sürsen canını dişine takardı, canı istediğinde değil.

sonuç olarak, bir gecede iki galibiyetle şenlendik, umarım devamı gelir.
Dürüst olayım g*t oldum. Kendilerinden beklemediğim performans sergilediler. Zaten nasıl olsa milli takım benim. Severimde söverim de hehehe.
benim gayet de beklediğim sonuçtu. klasik türk usülü şark kurnazlığı. güçlü ve önemli rakibe karşı motive ol bir şekilde bala göte kazan kahraman ol, eleştirileri sustur ve bir sonraki maça kadar ense keyif yat. tek maçlık gazlar ülkesi
Taraftarıyla son 2 senede izlediğim en güzel maçtı.
Eskişehir halkına helal olsun.

(bkz: ver mehteri)
tebrikler dünya kupası artık bizim.
Yendik mi yendik maç muhteşemdi.
Beleş aldığımız bir maç. Evet.
lige dönelim bir an önce sıktı bu.
Hırvatistan karşısında zorlansak da 1-0 galip geldiğimiz olan maç.
hirvatistan'in sok bir sekilde kaybettigi mac. puu size. bos beles bir takimi yenemediniz. yaziklar olsun.
Caner erkin in hiç tutmayan ortaları yüzünden alt bitmiştir.
o değil de burak yılmaz'ın pozisyonu penaltıydı... (aleyhimize)
resmen eliyle, koluyla çıkardı topu...
Gerçekten şans topuyla yendik. Benim hiç inancım yoktu.

Zaten basket maçından sonra açıp izledim. Ama sonuçta kazandık. Bir dahaki sefere şansımızı kendimiz yapmamız lazım.

Ha unutmadan:

Dursun özbek istifa.
caner: orta yapma amk.

arda: biraz sorumluluk al cesaretli oyna . ama eskiye göre bir toparlanma var.

bura: ofsaytı acilen öğrenmelisin.

çağlar: türk milli takımının değişmeyen stoperi olabilirsin.

kaan ayhan: böyle devam evlat çohhoş..

emre mor: biraz daha akılcı düşün evlat.

hakan çalhanoğlu:ince işler yaptın çok. takım için yediğin sarı kart çok yerindeydi.. büyük futbolcu doğru yerde kart yer.

mehmet topal: standart. her zamanki gibi. beğendim.

cenk: güzel gol vuruşu ve isteğine hayranım.

oğuzhan: çok zekice oynuyorsun reyiz. saygı duydum gerçekten.
Edit: nuri : iyi iş çıkardın kardeş. Orta sahada selçuk denen nam-diğer geri pastan bizi kurtardın.
Ya kızım sağından attım solundan geçtim diyorum izle özetleri gör. Yalan borcumuz mu var.
görsel
lucescu da kimmiş diyenlere giren maçtır. kimmiş lan lucescu kimmiş ?
lucescu kim miymiş ? ukrayna maçına leş 4 futbolcu ile çıkıp 3 puan ı hediye eden biridir lucescu. sonra da çıkıp yabancı sınırlandırması diyor utanmadan. Bu takımda çağlar 'ın kaan in olduğu yerde şener ve serdar aziz oynadı. nurinin oguzhanin olduğu yerde ozan tufanla emre belezoglu oynadı. milli takımda çağlar , kaan , nuri , oğuzhan, cengiz , emre mor iskeleti olmalı.
luce bu takıma 3 ay önce gelmiş olsa ukrayna maçını da kazanırdık. muhtemelen yöneticiler eline rezalet bir kadro verip bunu çıkar dediler o da çıkardı. Şimdi daha iyi tanıyor takımı ve ben ona çok güveniyorum. Maça gelirsek dostlar oğuzhan özyakup ciddi hırs yapmış köpek gibi oynadı bugün ve değerini 200 milyon yaptı. oğuzhan bazı maçlarda defansa yardım etmez oyun içinde kaybolurdu bu maçta kaybolmadı defansa yardım etti çok güzel bir maç çıkardı büyük oyuncu olmak istiyorsa her maç böyle oynamalı bu sene cl de iyi işler yapıp avrupa görecek gibi. maça gelirsek ozi müthişti cenk işini yaptı nuri müthişti caner bugün kötüydü çağlar ve kaan iyiydi mehmet topal işini yaptı burak arda ve hakandan daha iyisini yapmalı. savunmada iyiydik bu takım dünya kupasına giderse iyi işler yapabilir luceye biraz daha zaman verelim bence 2.çıkarız.
sonuca bakıp keyfini yaşamak lazım. hırvatları yendiğimiz maç.
oğuzhan , kaan ayhan, çağlar ışıldadı . ama nuri, hakan, topal, cenk ve hatta burak ın bile katkısı çok fazlaydı.

bir de allah rızası için biri şu emre mor u beşiktaş a verse de şenol hoca nın tedrisatından geçse; sürekli geriliyor ileri gideceğine.

maçın komik anı : ozanın sağdan atıp soldan geçme girişimiydi.
Bu maçtan sonraki tüm maçları kazansak belki de kupa finali bambaşka olacaktı.
güncel Önemli Başlıklar