bugün

Milli Takım değil Fatih Terimspor dur. Yoksa bu kadronun başka bir açıklaması olamaz. Adam ya herkesim götünü kaldırıyor ya da alayına neşter vuruyor. Lan bir ortan olsun dengesiz herif ?! 6 ay top yüzü görmemişken oynattığın Arda şimdi Hayatının topunu oynarken nerde ? Mehmet topaldan stoper olmuyor, hâlâ bu ısrar neyin nesi ? Gençleştirmeye eyvallah ama Okay yokuşluyla ilk 11'e başlamak nedir ? Yok mu daha iyisi ?

Gruptan çıkarsak kahraman kendisi, çıkamazsak yine suçlu oyuncular olacaktır. Bir galatasaraylı olarak tiksiniyorum artık bu adamdan.
Forvetimiz TOSUN
Hırvatlara KOSUN.
10. dakikada ucuz atlattığımız maçtır.
11. Dakikada kalemizi resmen evliyalar korudu.

1 saniye arayla direkten dönen iki şut!
Milli takım kadromuz ortada sıçan oynamaya çok müsait. inşallah sıçan biz olmayız.
Bu serdar aziz i niye aldık anlamıyorum.
DAMLIYOR LÖP LÖP. Fatih terim balı.
Hirvatlar direkleri dövmeye devam ediyor ahaha. 22 dakikada 3 direk.
Mal mal ortada dolandigimiz mac. Fatih hocayi s
basarilarindan dolayi savunalim dedik agzimiza sicti. Bu ortasaha nedir? Defansa bi stoper koy topali ortaya yanina tolgayi nuriyi koy. Kaan ozan okay nedir?
30. Dakikada hirvatlar 4. Kez direği vurdu.
Hırvatların 4.kez topu direkten döndü.

Bal akıyor bu akşam maşallah.
Fatih terimin direği doğru yerde oynatarak 4 tane gol yememizi engellediği maç.
rakitic atti gol oldu.

zagreb'in hircin cocuklari 1-0 onde.. ama yetmez. haydi koclar daha fazla atmaniz lazim.
Hırvatistanın penaltı golüyle 1-0 öne geçtiği maç.
Balımızın durmak bilmediği maç.

Barajdan seken topla 1-1 i yakaladık.

Edit: oğlum götünüzle mi izliyorsunuz ? Bariz baraja çarpıp yön değiştirip bala göte gol oldu. Şaka mısınız nesiniz amk ?
Anlatıcı hakan'ın golü çok buralardan dediğinde içimden "siktir buradan gol mu atacak?" dedim attı akdhjdkdl.

Yalnız baraja çarpıp girdi yani yine şans eseri bir gol.
ismail köybaşının milli takımda olmaması gerektiğini anladığımız maç.
Fatih terim balı...şu hayatta şanslı olacaksın arkadaş.
Ismail amcik ayagini sikim yanniz feneri de siktirir bu.
Hakan çalhanoğlu attı.gol hainlere,hırvatlara ve modric'in kendini yere atmasına penaltı çalan hakeme girdi.
Gerçi top çarptı ama helal yine de hakan.
Maçı sunan muhabirin az önce "1-1 öndeyiz" dediği maç.
ulan amk caner nerde gökhan nerde töre nerde okay nerden çıktı amk. kadroya nolmuş lan hazırlık maçı değil ki bu ben mi yanlış biliyom amk.
Dakika 59-60 civari sarışın bir ablayı kadraja aldılar. Maçtan daha heyecanlıydı bence.
Hırvat kızlarını gördükten sonra hayattan sogutan maçtır. O ne güzellik öyle lan.

Keşke o afet ekrandan hiç çıkmasaydı.