bugün

bitmesine üzüldüğüm programdır çünkü bu tarz programları televizyonda çok göremiyoruz malesef.
atv nin geç saatte yayınlamasında ve yayınladığı saatde hem beyaz show hemde medya kralı olmasından dolayı rayting kurbanı olmuştur. farklı bir formatı olan programın bitmesi üzücüdür.
30 aralık tarihinde final yaparak malesef,
-hakkı abla
-hayalet hakkı
-popstar hakkı
-almancı ismail
-küçük sinem

gibi karakterlere -sanırım- elveda dedirtmiştir.

olmamalıydı. gece gece izledim, güldüm, sonra da hüzünlendim. olur iş değil.
(bkz: kaliteli mizah)
Neden yayından kalktığını birtürlü anlayamadığım programdır
Çok Güzel Hareketler ve Komedi Dükkanı'na benzer hatta taklit denilse bile her iki programla da fazlaca ilgisi olmayan oyuncu performanlsarı ile göz dolduran,belden aşağı espri olmadan da güldürülebileceğini gösteren programdı.Yazık olmuştur.
kaliteli espirileri ile en iyi genç tiyatrocuları barındıran programdı. türk milletinin mizah anlayışına 2 gömlek üstündü. sulu ve belaltı espirili çakma programlara devam.
başka bir kanalda yeniden ekrana gelecek program. hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacağı konusu henüz netlik kazanmamıştır.
kimi zaman skeç metinlerinde sorun yaşasa da oyuncuların üstün performansları sayesinde bu açığı rahatlıkla kapatabilen program.
Ali sunal'ın hazırladığı skeçler şeklinde topluma ders veren komedi programı. her Cuma 23.00 sularında Atv ekranlarında izlenime sunulur.
hepsi birbirinden yetenekli. arada süper espiriler çıkıyor.
çorabın deseni.
belgrad deseni.
kolpa programın * kolpa taklidi.
atv'nin pişmanlığını, öğle kuşağında bin defa tekrar tekrar oynatmasıyla göstermiş olan mükemmel bir program.
hangi kanalda çıkacağı hala belli olmamış güzide program. beklemedeyiz.
farklı formatıyla dikkat çeken program. sadece irem sak'ın performası için bile izlenilebilir.
leyla ile mecnun ve behzat ç.'den sonra en iyi 3. türk dizisidir. sadece irem sak için bile izlenebilir.

kızıl saçlarına kurban irem sak. (bkz: swh).
artık bu hasret yetti diye sitem ettiren programdır.hala beklemedeyiz tez devam etmeli
irem sak,alper kul ve okan çabalar ile devam edecek olan program. sürprizler olabilirmiş. kanal hala açıklanmış değil,merakla bekliyoruz.
artık başlasınlardır. alper kul, okan çabalar ve tabii irem sak. hepsi birbirinden yetenekli, sempatik oyuncular. aynı bölümlerini tekrar tekrar izlemek bile insanı bıktırmaz efenim.
okan çabalar, irem sak, alper kul gibi süper yetenekli oyuncuların potansiyellerini sonuna kadar göstermesi için cok uygun bir konsepti olan program. ama ne yazık ki atvnin sacma sapan yayın politikasına kurban gitti. aylardır yeni bir kanal bekliyoruz ama ses yok. bu yeteneklerden bizi mahrum bırakmasınlar tekrar bölümlerle bir yere kadar. star tv sana sesleniyorum. sende iyi durur bu program.
mayıs ayında star tv ile tekrar ekranlara gelecek olan , özlenilen program.
kadroya erdem yener ve aylin kontente yi katmış program. star da başlayacakmış. şimdiden hayırlı uğurlu olsun. kahrolsun seferoğulları ve türk ün uzayla imtihanı. yaşasın tellioğulları ve 5 er beşer.
mayıs ayında star tv'ye geçecek olan program, fakat "insanlar alemi" adıyla...
güldür güldür'ün atasıdır.
güncel Önemli Başlıklar