bugün

bugün yaşadığım rezalettir.

daha ben otobüsteyken yemeksepeti'nde ataşehir brandium'daki arby's'ten 18:55'te 4 tane chipotle soslu roast beef + 1 fuse tea şeftali olmak üzere sipariş verdim. eve gelince biraz yatayım dedim, sonra bir buçuk saat geçip gelmeyince arby's müşteri hizmetlerini aradık, açmadılar. restoranın telefonunu aradık, onlar da açmadı. yemeksepeti'nin müşteri hizmetleri de ağzına kadar meşguldü, kimse bak(a)madı bile. siparişimizi kurye tam 2 saat olunca yani 20:55'te getirdi. cumartesi bugün, yoğunluk sebebiyle dendi ama hem burgerlerin ekmekleri bayattı (biri de tost makinesine atılmış hissi veriyordu), tadı berbattı, soğuğa yakın ılıktı ve her yeri batmıştı; hem de fuse tea siparişte belirttiğim gibi şeftali değil limon aromalı gelmişti.

size tavsiyem, bir daha brandium arby's'ten sipariş vermeyin (hız başta olmak üzere bütün puanları ortalamanın çok altındaydı). yiyecekseniz de avm'ye bizzat gidin, orada yiyin.

edit: chipotle soslu roast beef dedikleri küçücük şey oluyor zaten.
Eskiden arbys güzeldi ama son zamanlar porsiyon ve içine koyulan malzeme çok küçülmüş. Değmez yani.
Adettendir. Rezalet puanım 3/10.
güncel Önemli Başlıklar