bugün

Adam utanır lan. Rezillik mk. Boka batıp çıksanız bu kadar kirletemezdiniz davanızı.

Bahçeli denen iktidarsızda zerre adamlık kaldıysa çıkarsın bu itleri versin adalete.
KiMLERiN KURTluktan itliğe düştüğünü bu millet çok iyi bilmektedir.

(bkz: hdp ile kolkola yürüyen chp ile ittifak yapan ip)
Mhp eskide kaldı, kurtların hemen hemen tamamı ayrıldı,bir avuç ite kaldı,başındaki kurultaydan korkan kel de başımızdaki belaya payandalık yaparak siyasetten silinmemeye oynuyor,tarihin tozlu sayfalarınaki yerini utanç ile almasına az kaldı,ak oğlanların reisleri ile beraber hatta fetonun piçleri de dahil inşallah yargılanıp kodesi boylayacağı günleri beraber göreceğiz çok yakında.
yüce şinto biliyor ya

bu akşeneri sevmezdim

ama şimdi gözümde büyüdü.

itini köpeğini göndereceğine

kendin geleydin demiş

alayının ağzına vermiş

şekeri.
iki konuya değineceğim. ilk olarak ülkede yüksek oranda oy almış partinin eskiden bakanlık yapmış olan parti liderinin parti binası basılıyor ama içişleri bakanı herhangi bir açıklama yapmıyor bile. ülkedeki güvenliği kim sağlayacak insan sormadan edemiyor. onu geçtim herhangi bir açıklama dahi yapan yok. ayrıca buna sebep olan yani bu baskına başka bir partinin genel başkanı. ama hakkında herhangi bir soruşturma yada bir söz dahi edilmiyor. böyle bakılınca hangi vatandaş kendini güvende hissedebilir merak ediyorum.

ikinci olarak ise buna protesto diyenler gördüm başlığı okurken. aynı şeyi şu an hükümette olan partinin binasının önünde yapıldığını düşünün sizce ne olur ? pek yapılamaz gibi duruyor değil mi polis hemen müdahale eder. istanbul maltepe de ilçe başkanlığı var akp nin ve binanın önünde iki üç polis ekip arabası oluyor. ama kaldırımlar da motorlular yayalara aldırmadan geçebiliyor araçlar desen trafik kurallarına uymuyor. hani can güvenliği yok yayanın ama halkı koruması halkın can güvenliği sağlanması gerekirken bir parti binası korunuyor. şunu da belirtiyim beş on sene önce böyle bir şey görmüyordum binanın önünde.

şu sonuca varıyorum en sonunda, bu ülkede gücün varsa korunursun yoksa pek de bir güvenliğin korunacak bir yolun yok.
Aile içi kavga. Bize ne amk.
bozkurtluktan "ak" kurtluğa geçiş yapmışlar. mafyacılık oynamaya devam etsinler. vatana millete 1 tane faydaları yok 1 tane. takım elbiseyi çeken kendini kral zannediyor.
Eski içişleri bakanı olduğu için polis koruması olan sayın aksener'in korumaları olay sırasında ne yapıyordu merak ediyorum.

Kalabalığın karşısında kurma kolunu çekip dağılın uyarısı yapmış olsalar en az yarısı dağılırdı.
Komedi olaydır.
kötü çalışma koşullarını protesto etsen yada bir basın açıklaması yapsan binlerce çevikkuvvet polisi yollarlar jop gaz dayak göz altına alırlar ama muhalefetten birinin evi basılsa ortada bekçi bile bulamıyorsun artık kabullenelim muz cumhuriyetiyiz.
meral gereken ayarı verdi helal olsun.
Ben size bok demem,
Boklar duyar ar eder.
Bir zerreniz düşse boka,
Onu da mundar eder.

Tanrı sizin hamurunuzu
Necasetle yoğurmuş,
Ananız seni sıçar iken
Yanlışlıkla doğurmuş.

Neyzen Tevfik
Gösterilere ve toplantılara izin verilmiyor eleştirilerine istanbul valisi sert tepki gösterdi, vali: "ne demek izin vermiyoruz? Gidin Meral Akşener'e sorun. Evine gelenler hiç bir engelle karşılaşmadı" dedi.
Zaytung
https://twitter.com/zatun.../1048289541528997889?s=19

Şaka maka kadın delikanlılığın kitabını yeniden yazıyor.
Delikanlılık için pantolon gitmeye gerek yokmuş.
https://twitter.com/meral.../1047956825268604928?s=19
Hatırladıkça Güldüren olaydır.
güncel Önemli Başlıklar