bugün

julius aghahowa'nın cm'deki performansını, gerçek aleme yansıttığı maçtır.
iddia kuponunda fenerin maçlarını oynamamak gerektiğini hatırlatan ve fener adına rezil olan maçtır. fenere güvenilir mi işte bendeki de akıl.
maçtan sonra tribünlerde kızılca kıyametin kopacağı açıktır.. padişah isyanı bu kez bastıramayabilir..
maldonado-deniz degisikligi ile kurt hoca aragones' in kendisiyle celistigi mactir. bastan oynatmayip 1 oyuncu degisiklik hakkini bos yere harcamistir dede.
fenerbahçe seyircisinin kayserispor1u alkışladğı maç. guiza hariç kendi oyuncularını ıslıklıyorlar. fenerbahçe için son 45 dakikayı tamamlamak zor olacak gibi.
bu arada anlamıyorum arkadaş, üç büyükler milyon dolarlar verip oyuncular alıyorlar, çoğu bir aghahowa etmiyor. adam tek başına fener defansını hallaç pamuğu gibi atıyor.
5 ekim 2008 bursaspor galatasaray maçı başlığı altında orgazm olan bazı yazar arkadaşlarımız, bu başlıkta rahat rahat bir orgazm sigarası yakabilirler. veya tercihlerini soğuk sudan kullanırlar. bilemiyorum.

edit: sigaranın sağlığa zararlı olduğunu biliyor muydunuz?
fener takımının dağılması için çok uygun bir maç.
ilk yarı sonunda skor 2-0 mağlupsun, 3 değişiklik hakkını kullanmışsın ve kötü oyundan ötürü kendi seyircinin tepkisini çekmişsin. bence bu sefer aziz yıldırım ın stad ışıklarını kapatması yetmeyecek. olduğu gibi bütün kadıköy ü karartması lazım.
(bkz: gulme komsuna gelir basina)
kayserispor' un herkesi yanıltıp haftaiçi yorgunluğunu dinlemeden oynadığı ve ne kadar fit olduğunu gösterdiği, başarılı alan savunmasıyla fenerbahçe' ye uzaktan şutlar dışında pozisyon vermediği, fenerbahçe' nin iki çakılı ve ağır ön liberosunun arkasına atılan toplarla julius aghahowa' nın iki şık gol bulduğu, fenerbahçe' nin lugano ve alex' i mumla aradığı, kayserispor' un iki gollük atağının hatalı biçimde ofsaytla kesildiği maç.
iddaa' da 8 oranini gorup iki takimin son durumlarini degerlendirip 2 verenleri yaklasik 1 saat sonra ihya edecek mactir.
fenerbahceli arkadaşlar alınmasınlar, bu maç bir çok açıdan çok önemli bir maç, ve artık bir futbol izleyicisi olarak bu maçın devre arasında bir şeyler yazmak istedim.

ben hayatımda bu kadar kötü bir fenerbahçe takımı izlemedim. yok olmuyor, şu adam en azından oynuyor diyebileceğim bir adam bile yok sahada. iki pas yapamayan bir takımı dünyada arasan zor bulursun, geçtim türkiye ligini. oyun prensibi bile yok takımın, diyeceğim yok en azından doldur boşalt oynuyorlar diye, o da yok.

sol kanat felç, uğur çıtkırıldım oluvermiş biri iteklese çığlıkları basıyor. sağ kanat felç, gökhan kazım ikilisi bön bön bakınıp duruyorlar etrafa. geçtim o ikiliyi, birinin ayağında top olduğunda etraftaki herkes bön bön bakınıyor. kimse bir koşu yapmak için bile uğraşmıyor.

üzülüyorum, türkiye'nin en büyük takımlarından birini bu halde görmek beni üzüyor. ilk yarı boyunca kayserispor aslında hiç bir şey yapmadı. tek yaptıkları çizgi halinde kalan defansın arasına top atıp tek forvet oynayan aghahowa'yı kaçırmaktı. bu kadar kötü oynayan fenerbahçe karşısına bile yenilmemek için çıkmıştı aslında tolunay kafkas. şu anki sonuca kendisi bile şaşırmış olsa gerek.

eğer fenerbahçe iki uzun topla yenilecek bir takım haline gelmişse, yazık. ülke çapında bu kadar seyircisi olan, geçen sene şampiyonlar liginde çeyrek final oynayarak hepimizin yüzünü güldürmüş bir takımın aradan geçen bir kaç ayda şu duruma gelmiş olması, yazık.

haketmiyor bu futbolu bir futbol(sadece fenerbahçe izleyicisi değil, dikkat!) izleyicisi. haketmiyor.
bir teknik traktorun takima katkisi yuzde kactir bilemiyorum ama zicodan sonra bu dede kelimenin tam anlamiyla gavur eziyetine dondu hakkaten.
aragones'in transferine son ana kadar yok len dogru degildir, yani insallah modunda izleyen ve transferinden sonra yaptigim yorumla eksi manyagina donen ben, simdi haykirmak istiyorum;
ben soylemistim...

(#3581656)
bugunku galatasaray macini stad koridorlarinda heyecanla takip eden fenerli topcularin ayni heyecani sahaya yansitamadigi mucadeledir. bursaspor' un fark atmasini bekleyenler; aman siz delik desik olmayin da... *
cm efsanesi gözbebeğimiz aghahowa'nın çılgın attığı maçtır. lan o değilde şu bursa'Dan en azından bir puan alsaydık keyifle izlerdik şu maçı. ayrıca aragones'in 3 oyuncu değişikliğini de ilk yarı yapması ayrı bir yaran olaydır.
yan hakemin kayserispor'u doğradığı, fenerbahçe'ye oldukça da kıyak geçtiği maç olmuştur ilk yarı itibariyle.
eğer doğru kararlar uygulansaydı julius aghahowa'nın 45 dakikada 4,5 gol ortalaması tutturabileceği açıkça görüldü.
(bkz: by by dede)
ilk yarı itibari ile; sahada 3 top yapmaktan aciz, laubali, taraftarını hiçe sayan, hocasının ipini çeken bir fenerbahçe izlediğimiz karşılaşmadır.
maç sonunda rıdvan dilmenin fenerbahcenin başına gececeği karşılaşma.
(bkz: fener zenci sever)
an itibariyle kayserispor' un istedigi gibi gelip sutlar attigi mac.
penaltı olmayan bir penaltıyla 2-1 olan maç. şimdi utanmadan içerde de derler la..
tartışılır bir penaltı kararı ile fenerbahçenin golü bulduğu maç. hareket çizgide, topa yapılmış, topun yönünü değiştiren bir hareket üstelik. ağır bir karar kanımca.
bu arada kayseri 3. golü buldu.
turgay bahadir' in sonunda gol attigi mac. 1-3
bir fenerbahçeli olarak götümle gülerek izlediğim maçtır. zico gitmemeliydi. ben bunu bilir bunu söylerim.
kayserispor'un roccovari bir şekilde fenerle oynadığı maç.
ayrıca aghahowa için:
(bkz: bazıları zenci sever)