bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    turkcell superlig 6. hafta kar$ila$masi.
    -1 ... vanti lator
  2. 2.
    fenerbahçemiz' in 3 puanla döneceğini düşündüğüm maçtır.

beni göt eden bir açıklama yapmışım, utanıyorum kendimden. hain fenerbahçe !
    3 -6 ... deleted exclurel
  3. 3.
    alex de souza, lugano ve semih'in oynamayacağı maç. fenerbahçe için galibiyet ihtimali maalesef kuvvetli değil.
    3 -3 ... damat hobbit pasa
  4. 4.
    aragones isimli moruğun yine bir haltlar edip kaybetmekten korkulan maç.
    1 ... system error
  5. 5.
    hakem müdahalesi olmazsa berabere bitecek karşılaşmadır. aragones için istifa vakti olabilir. lakin kurt hoca ipini sağlam kazığa bağlamıştır. deli gibi tazminatı olduğundan tarihi farkta yese istifa etmez, kovulmayı bekler.
    1 -2 ... tttddd
  6. 6.
    fenerbahçe' nin galibiyete yakın olduğu maç. sebebiyse, yeni kadrosuyla 1 hafta içerisinde lig ve avrupa' da oynamış kayserispor' un fenerbahçe' ye oranla dar bir kadroya sahip olmasıdır. geniş kadrolu fenerbahçe, galibiyete kayserispor' dan daha yakın gözükmektedir.
    -2 ... legend of the stranger
  7. 7.
    hafta içi avrupa kupalarında mücadele eden iki takımdan fenerbahçe'nin 2 gün fazla dinlenmiş olarak çıkacağı maçtır.
    hafta içi maçı yorgunluğu kayseri'yi fazlasıyla etkileyecektir. beşiktaş maçını pazartesiye alan federasyonun bu maçı pazar gününe alması ilginç!
    1 -1 ... koki
  8. 8.
    oldukça mühim bir maç. eksiklere rağmen alınacak fenerbahçe galibiyeti halinde yedek oyuncular güven tazeleyecek, lig için umutlar devam edecek, seriye bağlama hırsı gelecek(ki öteki hafta da galibiyet alındığı taktirde arsenal maçına daha olumlu bir havada çıkılabilir)alex'siz maç kazanılabildiği görülecek, dertler biraz olsun koltuk altına itilecektir.

saraçoğlu'nda oynanacağı için olası bir mağlubiyet sonucu yönetim protestolara maruz kalacak zaten karışık olan camia daha da karışacak, basın bombardımana tutacaktır.

kısacası bu maç bende uzun süren kötü skorlar ve kara bulutlar sonucu oynanan fenerbahçe-galatasaray derbilerini hatırlatmaktadır. dolayısıyla istemesem de eksiklerine rağmen fenerbahçe'nin galip geleceğini düşünüyorum. gene de bu sene tam anlamıyla düzlük gözükmüyor, inişli çıkışlı grafik çizecek saki fenerbahçe...
    ... trink
  9. 9.
    bol gollü bir maç olması yüksek ihtimal. 2-2, 3-2 olabilir.

büdüt: ulan bol gol dedik bol gol yedik, tebrikler kayseri.
    -1 ... cifte kavrulmus zenci
  10. 10.
    fenerbahce'min en iyi ihtimalle berabere kalacağı karşılaşmadır.
    2 -3 ... hebeley episode iii