bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Aslında dört evliliği bulunduğu söyleniyor. Beşincisi ise 19 yaşındaki genç bir kızla. Beşinci evlilik ise öylesine yapıldığı, evlenme şeklinde bir eğlence olduğunu söylemişler.

Dikkat çeken şeyler:
    1- ülkede tek kişiyle evlilik varken hadi ikinci eşi duyuyoruz ama bu beşinci. Yasal olarak suç değil midir?

2- diğer eşlerden dünyaya gelen çocuklar kimin üzerinde gözüküyor? ( Annesi olarak.)

3- formalite icabı, eğlence bir düğün nasıl oluyor? islamda eş olarak kabul ediyorum dedikten sonra nikahlı sayılacağı belirtiliyor.

4- işin diğer yönü ise muhtarlık seçimlerini kaybetmemesi mümkün değil. 30 çocuk, torunlar, akrabalar derken otomatikman muhtar seçilecektir.

ilgili haber arayanlar anahtar kelimelerle bulabilir.
    3 -1 ... sessiz geveze
  2. 2.
    Bir bug bulmuşlar yararlanıyorlar. Şerefsizlik. Başka bir şey değil.
    1 ... bay efendi
  3. 3.
    (bkz: kaygısızlar)
    ... con makleyn
  4. 4.
    Ikamet verdigine birde sipa veren muhtardir.
    1 ... portatif
  5. 5.
    Bunu bizimle paylaştığın için teşekkürler. Sayende aydınlandım aynı zamanda oldukça keyifli vakit geçirdim. Kısacası okurken zevk aldım. Gerek Steinbeck'in canlı betimlemeleri, gerek Dostoyevski'nin depresif havası kaleminizde mevcut. ilerki yazılarınızı merakla bekler, bir an önce gibtirp gitmenizi temenni ederim. Gireceğiniz entryi de giberim.
    2 -6 ... at gozluklu at
  6. 6.
    Yasal olarak tek es ile resmi nikah kıyılır.
    Sonra ki alınan metres/dost/yardımcı/dini nikahli olanlardab doğacak çocuklar birinci kadının üstünü kayıt edilir. Çünkü baba bellidir. Baba belli olmazsa o zaman devlet konuyla ilgili savcılık araştırması yaptırır.
    1 ... promer
  7. 7.
    Bu hiyara oy verenle benim oyum bir mi amk.
    Bunu muhtar seçenleri zikmek lazim.
    2 ... karton toplayan cocuk
kapat