bugün

teflon'un üst komşusu da denizli horozu gibi hapşırır. uzadıkça uzar tek hapşırık. fallik ya !..
polat alemdar dır.
Dayımdı. Çocukluğunda büyük kazalar geçirip kalıcı hasarlar aldığı için birçok rahatsızlığı vardı.

Çok kolay hasta olurdu, grip olsa aylarca geçmezdi. Bir hapşırdığında 6 kez hapşırırdı. Çocuk aklı ben de o hapşırırken sayardım beraber gülerdik. Hem psikolojik hem fiziksel olarak kaldıramadı yaşadıklarını. Kendi isteğiyle göçüp gitti buralardan. Cennetlere layık olsun.
gidicidir, hemen helvasını kavurturmak mümkünse mirasından pay almak elzemdir.
arka arkaya hapşırma rekorum 18. kış günleri neredeyse her gün kesintisiz hapşırırım (bkz: efe Karahanlı) gibi ama 3 defa değil genelde ortalama 5-8 arası.
Rekor bende. Aralıksız hapşırma rekorum 52. Ciddiyim, şaka değil.
Bekleyip ve son hapşırmadan sonra 'çok yaşa' denilesidir. Yoksa sahnede alkışlanırken yapılan güzel esprinim güme gitmesi gibi güzel temenniler de güme gider
kurtlar vadisi hapşırık kitapçığına göre baronun oğlu değil laz ziya'nın kızıdır.
Yeter daa ne kadar yaşar san yaşa derim. Ben en çok 4 defa arka arkaya hapşıran gördüm.
Rekor 4 diye biliyorum ben.

Güneş ya da polen alerjisi vardır.
benimdir malesef. insanı rezil eder. bittiğinde gözümden yaşlar geliyor. o derece yani. ilk hapşurmamda yanımdakiler çok yaşa derler sağolun dahi diyemeden bi daha bi daha.. elhamdülillah.
güncel Önemli Başlıklar