bugün

babamın yaptığı olaydır. çok sinirlendiği zaman öyle bi küfreder ki hayatımda böyle küfür duymadım dedirtir. nefes alıp verirken bile küfreder. * *
trafikte sık sık yaşanan durumdur. üstelik 5 dakikayla da bitmez.
kartvizitden adres bulmak için 2 saat boyunca aralıksız dolaşmanın sonucu olarak abuk bir yerde çıkması ve gitme sebebinin gerçekleşememesi ile oluşan durum.
http://www.youtube.com/watch?v=5OjVWR7sEWM

yukarıdaki videoda 5 dakika değilse bile 2 dakika 42 saniye boyunca nefes almadan sövmektedir.
yetenek ister.
Sikilüjans diye yazabildiğim, havadayken uçağın sikimsonik hareketler yapması durumunda; pilotun tabii bir hava olayıdır efendim dediği sikişsel kadar tabii bir durumdur.
-zam haberi geldiği zaman.

-bir çocuk tecavüzcüsü serbest kaldığı zaman.

-boşu boşuna bir insanın ölmesini sağlayan insanlar olduğu zaman.

-siz bir kıza/erkeğe aşkınızı itiraf ettiğinizde ama o size arkadaşlığınızın bozulmasını isteyip, sizin kendinize kızdığı zaman.

-sözlükte insanların canını hiçe sayan insanlar gördüğüm zaman.

-hz. muhammedi atatürk'ü sanki silah arkadaşlarıymış gibi anlatan insanlar olduğu zaman.

-insanların insanları hiç umursamadan en ufak şey için öldürdüklerini gördüğüm zaman.

-"kürdistan" kelimesini gördüğüm zaman.*
-rte yüzyılın lideri diye propaganda yapan insanları gördüğüm zaman.

-erkeklerin fiş, kadınların priz olduğunu ifade etmeye çalışan sözde yetkilileri gördüğüm zaman.

-japonya'yı sırf müslüman/hristiyan olmadıkları için desteklemek istemeyen insanlar olduğunu farkettiğim zaman.*
-her türlü emeğe yapılan saygısızlığı gördüğüm zaman.

-parayı sevgiye tercih eden mallar olduğu zaman.

-özürlüler gibi senaryo/dizi/film çıkarıldığı zaman.

küfrediyorum ama onlara değil. onlar küfrü bile haketmiyorlar.
yapabilmek duruma göre değişi efenim. örneğin:

--spoiler--

yok mu rte nin resmi, bakın nasıl becerebiliyorum.

--spoiler--
Behzat ç. Bi olayı anlatırken 5dk arayla biiipp sesini duymak bi süre sonra insanı sıkıyo.
amcam sokağa çıkınca normaldir 5 dakikayla bitse iyi.
güncel Önemli Başlıklar