1. 1.
    (bkz: kesin olmuştur bu)
    O halde daha çok suriyeli alalım ne dersiniz?

T: suriyelilerin iyi insanlar olduğuna dair yapılan bir tiyatrodur.

Gel suriyelinin önünde 5000 avro düşür, hem onu alır hem de seni evine kadar takip eder daha fazlasını almaya çalışır.
    6 -1 ... turkmen begi
  2. 2.
    geçen gün yaşadığım olayın benzeridir. bankadan çıktım 15-20 dk yürüdüm arkamdan koşuşturan belli ki suriyeli olan iki genç abe abe dur diye bağırıyorlardı. tabi korktum hemen hızlanmaya başladım. 0-100 ü 3 saniyenin altında olan bir ferrari edasıyla koşmaya başladım. ama adamlar yorulmuyordu sonunda pes ettim. yarım saat önce bankadan çektiğim 5 bin avroyu düşürmüşüm onu getirmişler sağ olsunlar. dedim o kadar koşturduk kusura bakmayın gençler. olur mu abe dediler verdiler cüzdanı. dur orda dedim benim para zarftaydı. dediler abe hediyemiz olsun. eyvallah dedim sırtlarına vurdum helal olsun dedim.
    yine de şüpheliyim dedim parayı sayayım. aa o da ne 7 bin avro var. bakıp güldüler abeee dediler biz vergi vermiyoruz her türlü desteği de aldık şükür. siz uğraşıp didinirken sahillere akın edip nargile eşliğinde kızlara askıntılık ettik bırak bişeyler yapalım bizden olsun.. duygular şelale tabi hemen sarılıp ağlaştık..

bu da böyle bir anımdır arkadaşlar. bu arada kesin yaşandı .
    8 ... bob lee swagger
  3. 3.
    pek tabii olabilir.
    size garip gelecek ama suriyeliler de insandır.
    1 -1 ... ahir zamanin meczubu
  4. 4.
    işte devlet devlet olsa gönderir böylesini hemen suriyeye, bak bir daha yapıyorlar mı...
    ... mavraci
  5. 5.
    türk olsa hemen cebe indirir.biraz adamlık öğrenin evet.

bir kez daha suriyeli kardeşlerimizle gurur ve şeref duydum.
    -6 ... s h a k t a r v8
  6. 6.
    5 bin avro düşüren esnafa parayı getiren suriyeli
    3 ... mel mel bakan gibson