1. 1.
    bilgisayarcının azizliğine uğramaktır. alırken sormak fakat yanlış açıklamalar sonucu kabak gibi ortada kalmaktır. verdiğin paraya mı? yoksa elinde kalan 3 hoparlore mi yanarsın? sorularına cevap aramaktır. laptopu olan kişinin gidip creative ses sistemi almasıyla patlak verebilecek olaydır. ben böyle kadare isyan ederimdir.
    4 ... aby
    #309226 :)
  2. 2.
    defalarca uyarılmasına rağmen bildiğini okuyan yazarın başına gelen talihsiz olaydır.**
    1 ... scarface
    #309270 :)
  3. 3.
    herhangi bir bilgisayarcıdan alınabilecek ufak bir aparatla çözülebilen ama bu aparatı buluncaya kadar geçen zamanda üzüntü yaratan olaydır.
    1 ... teneke adam
    #333088 :)
  4. 4.
    teknik bilgi eksikliği ile oluşan talihsiz durum.
    ... zlatan1937
    #734779 :)
  5. 5.
    cogaltıcı parcalarla tam randıman alınabilir.
    1 ... hendrix
    #734919 :)
  6. 6.
    yeni bir bilgisayar alınarak çözüme kolay yoldan ulaşılabilir. *
    ... aby
    #735894 :)
  7. 7.
    6'nın 2sini aldığı için, basit biri oranlamayla 3ün 1ini de almış talihsiz insanın başına gelen iştir. *
    ... arabaciarabayatasget
    #1745789 :)
  8. 8.
    (bkz: repater)
    (bkz: 50 kuruş)
    ... maksat muhabbet
    #1745823 :)
  9. 9.
    hayal kırıklıkları içerisinde okkalı bir yere sahip olacak mecburi eylem.
    5.1 ses sistemi alıp zengin sefası sürmek isteyen bünyenin hevesini kursağında bırakan zaruriyet.

hadi ilk bilgisyarım dizüstüydü, ama daha yeni hayvani bir masüstü topladım ancak yine bana hüsran, yine bana hasret..

olmuyo hafız. beceremedim bir türlü 5 hoparlörden de ses alabilmeyi..*
    1 ... izmirli ispanyol
    #8619177 :)
  10. 10.
    mahallelinin müziğin sesinden rahatsız olması ve bu durumu ev sahibine şikayet etmesi nedeniyle olabilecektir.
    ... yendik mi lan
    #8619189 :)