bugün

--- spoiler ---

öncekiler için ne dediler?

- "aferin iyi bok yediniz!" (marla singer)

- "ankara tayfası bir bok yemediğiniz kalmıştı!" (mmtyvs)

- "taze sıçtım aha şimdi kargoya veriyorum!" (gothic evil)

- "tövbe deyin lan!" (karpuzkabugu)

- "bok yemekte üzerime yok!" (don santino corleone)

- "milyonlarca sinek yaniliyor olamaz!" (desifreolmusdisiuuser)

- "ağzınıza sıçayım" (sarıkız - büyük ankara mezbahası) *

--- spoiler ---

redwinemania ile telepati, gothic evil ile ise msn yoluyla haberleşilip belirlenen tarihin bu ulu sözlüğümüzün en sevilen ve aranan iki selebriti(!)sine de uyduğu tespit edildikten sonra yapılması planlanan zirve, bok yiyoruz zirvelerinin 3.sü soğuk bir aralık akşamı seni çağırıyor!

bu zirvenin tadında davet var!!! *

5 aralık cuma akşamı * bahçelievler'de buluşulduktan sonra önümüzdeki günlerde belirlenecek bir mekanda önce içki muhabbetine girilecek, daha sonra gençlik caddesinde bulunan "pikolet"te kokoreçler yenecek. kokoreç yemeyenler için köfte de mevcuttur.

bok yemeye var mısın?

varım diyorrrr!!!

önceki zirveler için:

http://www.uludagsozluk.c...kara-bok-yiyoruz-zirvesi/
http://www.uludagsozluk.c...iyoruz-zirvesi-episode-2/
"bok gibi geçen zirvedir" tarzı esprilerinin havada uçuşacağı zirve. "varım!" diyor, artırıyorum.

yiyelim.
başka şehirlerde yaşayanların "taze sıçtım, şimdi kargoya veriyorum" tarzı esprilerinin beklendiği zirve. ankara'da olanların ise kendilerinin beklendiği zirve.
eskisehirden en erken tarih'de çıkıp, birazda şansa güvenip orda olacağım zirve.
redwinemania varsa ben de varım diyor, görüyor ve arttırıyorum.

edit: kokoreç yemem orası ayrı.
içki kısmına olamasa da bok yeme kısmına katılma ihtimalimin yüksek olduğu zirve. Bok yemeyi sevdiğimden zirveye katılım konusunda da heveslendim bak şimdi.
bok yiyin e mi dediğim zirvedir!

edit: ulan sanki ben bu entrynin aynısını geçen sen de yazmıştım? ya da dejavu mu yaşıyorum?
zirveboxta onaylanmıştır.
devamı niteliğinde; ankaradakiler bok yemiş,
izmirdekiler halt etmiş, istanbula canım feda...
her şeyin bir ilki vardır diyerek, eğer işim olmazsa uğrayacağımı belirtebileceğim zirvedir.
hacı amca'ya gidipte iri kıyım yaptırınca bir ayrı güzel olur, olacak...
bir kokoreç sever olarak çok katılmak istediğim zirve...
güncel Önemli Başlıklar