1. 1.
    Dominos pizza’daki düşüşü kanıtlamış, yok artık dedirten rezalet.

Efendim geçen internetten orta pizza-1 litre cola ve 1 adet yan ürün 22.99 tl olan menüden sipariş verdim. Yan üründe sarmısaklı ekmek, nugget, çıtır tavuk ve mozaik pasta seçeneği vardı. Pastayı seçtim beklemeye başladım.

Rezalet burada başlıyor sipariş tam 1 saat 20 dakikada gelebildi. Ücret ödemeyeceğimi söylememe rağmen ödemezsen pizzayı vermem o kadar yol geldik diye diklendi, ayrıca adını alırız bir daha sipariş veremezsin bizden diye de tehdit etti. Acıktığım için aldım lakin pizza ince hamur istememe rağmen kalındı, dahası buz gibiydi. Asıl bomba geliyor, benim kolayı koydukları poşette sandığım pasta da yoktu, hemen telefon açtım keko müdürleri pasta yok elimizde yemeyiver dedi. Biraz da biz cebe atalım dimi dedi. Arayacağımı şikayet edeceğimi söyledim sen bilirsin uyardık dedi kapadı. Tabi tırstı işsiz kalacak diye, malum bu ortadoğu ülkesinde iş bulmak zor.

Merkezi aradım işlem başlatıldığını söylediler, bugün de arandım şube kapatılmış. Ama o adam hala iş yapabilir, istediğim hapse girmesi be ailesine çocuklarına varıncaya kadar sürünmesi aç kalması.

Meraklısına; şube kadıköy belediye şubesi.
    2 -1 ... forzaslan
  2. 2.
    idam etsek daha iyi değil mi ? Çok ayıp etmiş çünkü.

Rezalet puanım 0.01/10
    ... kedilerinbabasi
  3. 3.
    Tamamı palavra olan rezalettir. Domino's pizzaya bu entryi mail atsak bunu mahkemeye verir markayı sırf trollük için kötülüyor diye. Evet.
    3 -1 ... oytunkaran
  4. 4.
    dominos pizzayı odun ekmeği fırını sanıyorum ben, odun gibi pizzaları var çünkü.
    ... dertlikedi
  5. 5.
    2017 yılının sonlarına doğru hala dominos tan sipatiş verenleri de gördü bu gözler.
    1 ... rockonbaby
  6. 5.
    şu söylediğinin onda birini bile yapabilecek cesarete sahip personelleri yoktur. olamaz. sikko bir hikaye gibi duruyor.

not: pizzaları da sikko ayrıca. yemeyiverin...
    1 ... serenity painted death