1. 1.
  ingiliz holiganlarının zamanında istanbul' a gelip, atatürk resimlerini yırttıktan sonra ingiltere' ye 2 tabutla döndükleri günleri hatırlamalarını sağlayacak olan maçtır. grubun son maçı olması sebebiyle büyük önem taşıması kuvvetle muhtemeldir.
  3 -3 ... fth
 2. 2.
  galatasaray icin yumurtanin kapiya dayandigi kritik mac olacaktir.gs nin umutlari bu maca kalacaktir.daha simdiden kulaklarima uzaklardan yusuuuf yusuuuf naralari gelmekte.
  -4 ... markovanbasten
 3. 3.
  galatasarayın büyük ihtimalle yenileceği ve gerrard'ın şov yapacağı maçtır. (bkz: gerrard)
  -4 ... embriyo
 4. 4.
  galatasarayın iyi oynamaya başladığı, liverpool' un kendi sahasında reading' ten 3 gol yediği şu günlerde galatasaray' ın şampiyonlar ligini 3 puanla kapaması muhtemel maçtır.
  (bkz: galatasaray avrupada bir başka oynar)
  3 ... legend of the stranger
 5. 5.
  psv maçı sonucu olimpiyat stadına gelen tepkilerden ötürü kendini top sanıp rakip kaleye yuvarlanarak giden galatasaray seyircisi sayesinde büyük bir olasılıkla seyircisiz oynanacak maç.
  stad seyircisiz olsa da gönüller galatasaraydan yana..
  ... kaytan biyikli dilber
 6. 6.
  galatasarayın mutlaka kazanması gereken ve seyircisiz oynanma ihtimali olan maç.
  ... glip
 7. 7.
  galatasaray'ın mondragon, song, tomas, sabri, orhan ak, hasan şaş, arda, ayhan, inamoto, sasa iliç, hakan şükür ilk 11'i ile çıkacagı taktırde kazanacağını düşündüğüm şampiyonlar ligi grup maçı.
  ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 8. 8.
  ingilizlere olan antipatimizden dolayı galatasarayamızın farka gitmesi ümid edilir ama sağı solu belli olmayan bir takım* için önceden maç skoru sallamamak, kahinlik yapmamak gerekir.
  ... quaxtriel
 9. 9.
  Seyircisiz oynama cezası gelmese bile, o soğukta o eziyeti çekipte Galatasaray'ın kötü futbolunu izlemek için kimsenin maça gitmek gibi bir niyeti olmadığı için * seyircisiz gibi oynanacak olan maç.
  -1 ... fibonacci
 10. 10.
  galatasarayın 2006 yılında kendi sahasında * oynayacagı son sampiyonlar ligi maçıdır. Mamafi olimpiyat stadına o sogukta nasıl gidilir diye düşündürten olaydır.
  -1 ... unexpected paradox