bugün

2017/2018 Turkcell Süper kupa final maçıdır.

Beybi!
Akhisar klasik yatışa geçer. Evet.
okan buruk olmadığı için akhisar kazanmak için çıkar sahaya.
galatasarayımın kazanacağı, zorlu keyifli bir mücadele olacağını düşündüğüm final maçı.
Muğdattan gol bekliyorum.
Klasik Akhisar yatışı izleriz. Evet.
dekorasyon takımı akhisar dayar, döşer.
geride kalan sezonla bağlantılı bir maç olsa da 2018-19 sezonunun açılış maçı bir nevi.

kupayla başlayıp kupayla bitirelim inşallah.

eldeki bir kaç gencin ilk 11 başlamasını umuyorum. onlarla beraber kazanırsak sadece müzemize bir kupa daha eklemiş olmayacağız ayrıca o gençleri de kazanmış olacağız çünkü.
Kim alırsa alsın ama biri alsjn.
Cim bom fazla kasmaz 2-1 gibi orjinal sonuçla alır maçı ve kupayı.
Galatasaray’ın mobilya sporu sanayiye göndereceği günün maçı.
Seleznov denen piç kurusunu Bi türlü durduramadığımız maç.
Her maç golü var yavsak herifin.
Sinan kologlu’ndan ne cektik biz. Seleznyofa Galatasaraya çektiriyor her maç.
Erman Toroğlu'na yorumlattığın maç için yarın gelip marka değeri filan anlatmayacaksın.
Akhisarın farka gitmesini direklerin durduğu maç.
Danny-yumlu ikilisinin stoper olduğu takımı yenemeyen kendine büyüğüm demesin maçıdır.
net kirmizi kartin "var" ile es gecildigi muthis karsilasma. demek ki neymis, turklere istedigin teknolojiyi getir, eyyam, adam kayirma, torpil vesaire kanlarinda var.

maca gelirsek, klasik bir fatih terim karsilasmasi, taktik maktik yok, bam bam bam!

donk dunya sikime minare gotume bi adam, gecen sene gorevini yapti, misyonunu tamamladi. su an tamamen gecen seneya vefaen sahada bu herif, yaptigi pas hatalarinin, pozisyon hatalarinin haddi hesabi yok.

fatih hoca sirf donk'u oynaticam diye fernando'yu hic alakasi olmayan, alisik olmadigi sacma sapan bir gorevde, anlamsiz bir bolgede oynatiyor, herif su an sahada kayip. neden? donk oynasin diye, baska bir sey degil.

rodrigues tehlikeli evet, kosuyor ediyor ama o kadar. biraz da gotu kalkmis, takiliyor oyle sol kanatta.

feghouli'yi sadece galatasaray'da degil bize gelmeden once de hicbir zaman sevmedim, anlayamadim. oynadigi hicbir takimda fark yaratmadi, onemli isler yapmadi, dumduz bir adam, sag kanatta anlamsiz bir sekilde geziniyor. bekliyoruz iki macta bir orta cikarsin, ara pas cikarsin da gol olsun. yaptigi ortalarin %90'i rakibin gotunde bitiyor.

belhanda her zamanki gibi gorevini yapiyor, umursamazligi olmasina ragmen gorev adami, arkasinda donk degil fernando olsa bambaska olurdu durum.

gomis de bu sene misyonunu tamamlayan adamlardan birisi, bizim takim oyunumuza gore bir forvet degil artik, yasi da geldi, umarim satilabilir. ileride selezynov olsa ornegin cok daha fazla is yapar gomisten.

gelelim defansa, serdar aziz alt/orta sira super lig topcusu, galatasaray ayarinda hicbir zaman olmadi, olmayacak, zaten 3 hafta sonra sakatlanir, bir iki ay tedavi olur takilir gelir.

maicon iyi topcu fakat yavas, yaninda iyi tandem olabilecek, gotunu toplayabilecek bir adam ile iyi bir defans gobegi olusturabilir. takdir edersiniz ki bu kisi serdar aziz veya sofu ahmet degil.

nagatomo tas gibi, ileri geri her yere yetismeye calisiyor helal olsun.

linnes'in eksikleri var, alismaya calisiyor takima fakat israr edilirse gayet yeterli ve akilli bir topcu.

onun disinda gordugum kadariyle kondisyon yine yerlerde, klasik fatih hoca rahatligi, sezon ortasindan sonra gazla ilerlemeye baslar takim.

kisisel gorusum bu sene sampiyonluk sansimizin cok cok dusuk oldugu yonunde, ki varsin olmasin, yeter ki altyapi icin onemli adimlar atilsin, calismalar yapilsin, tesisler duzeltilsin ve sezon sonu avrupaya gidelim. zira bu sezon ve belki bir sonraki sezon dursun denen yavsagin pislikleriyle devam etmek durumundayiz, cok buyuk seyler beklememek lazim. kapi gibi kontratlar var.

fatih hoca'dan tek beklentim hasan sas ve umit davala davarlarindan bir tanesinin yerine kaliteli bir yabanci antrenor bulmasi ve dogru duzgun, dunya capinda bir kondisyon ekibi getirmesi su takima. bu sekilde yurumeyecegi cok acik. bakin fenerbahce cocu ve comolli ile birlikte cok cok onemli isler yapiyor, dunya capinda isimlerle calisiyor hem tesis hem altyapi, hem de duzenlerini komple degistiriyorlar. galatasaray'in da kipirdanip caga ayak uydurmasi lazim artik. altyapidaki adam kayirmacilik, torpil dunyada baska hicbir yerde yok, cicek gibi cocuklarin onunu kesip hayatlarini karartiyorlar. bunun duzeltilmesi lazim, turk mantigiyla ilerlemiyor bu isler cok acik.
Fatih hoca'nın yapabileceği en anlamsız değişikliği yaptığı karşılaşma. Eğer ilerleyen dakikalarda gomis'i çıkarıp onyekuru'yu sağ kanada koyup, feghouli'yi 8-10 numara arası bir pozisyona çekmezse veya yine gomis'i çıkarıp selçuk'u almazsa, olay bizim için bitti gibi.

Zira orta sahamız yok şu an. Pas alıcak, pas dağıtıcak, duvar olacak kimse yok orta sahada. Anca kanatlara aç veya şişir.

Şansa bala ya atarız ya bir tane daha yeriz. Saçma sapan bir maç oldu şu an.
Haydi cimbom ok lets go oley.
Eren attı 1-1.
Bu seneki santraforumuz eren, bunu öğrenmemizi sağlayan maç.
Maç mahalle maçına döndü. Allahı seven defansa gelsin.
Penaltı atışları sonucu Gs'nin kupayı kaldıracağı maçtır. 16 şut çekip sadece 2 kere kaleyi tutturan takımın penaltılarda kazanabileceğini sanmıyorum.
Edit: ne zaman böyle iddialı konuşsam kaybediyorum. Totem tuttu beyler.
Çekirge bir zıplar iki zıplar üçte gomis e gelirse böyle avlarlar. Mustafa reşit akçay yeni geldi takıma iyi geldi kanımca.
bir ilçe takımı yeter bütün gazınızı almaya.

kudurun!
güncel Önemli Başlıklar