1. 1.
    ibb mağlubiyetinden sonra bilet fiyatlarının aşağıya çekildiği maçtır. fakat her türlü gideri var...

VIP ÜST B&E 275,00 TL
    VIP ÜST A&F 250,00 TL
    VIP ALT A&F 150,00 TL
    VIP ALT B&E 200,00 TL
    VIP ALT C&D 250,00 TL
    NUMARALI ORTA 150,00 TL
    NUMARALI KENAR 125,00 TL
    KAPALI ÜST 110,00 TL
    KAPALI ALT 90,00 TL
    YENi AÇIK 40,00 TL
    ESKi AÇIK 35,00 TL
    RAKiP TAKIM (E.AÇIK) 35,00 TL

edit: isteyenle yeni açık zirvesi yapılabilir.
    1 ... vamoseagle
  2. 2.
    6 ay sonra mabedde izleyeceğim karşılaşma.. özlemişiz be abi buralarda olmayı maça gitmeyi ne işin var senin texasta venezuallada otur evinde izle maçını... böyle ciğerden gelircesine quaresma diye bağarmak ne güzeldi.
    2 -1 ... cpt cnone
  3. 3.
    guti'nin yokluğunda quaresma, simao, almedia ile kartalın uçacağı maçtır.
    -1 ... kompulsif
  4. 4.
    yücel idiz'e karşı oynamanın, daha doğrusu; kapanmayan, ofans futbola önem veren bir takıma karşı beşiktaş'ın oynayacağı maçtır. seyir zevkinin süper lig seviyesinin üstünde olacağına inanıyorum.
    ... erturk
  5. 5.
    güzel maç olacağından hiç şüphem yok. beşiktaşım yensin, mesut etsin bizi.
    1 ... difficultt
  6. 6.
    beşiktaş'ın karabükspor'un kulağına vuracağı maçtir.
    ... margeretta
  7. 7.
    her zaman olduğu gibi mabedde yerimizi alıp takımımızı can-ı gönülden destekleyeceğimiz maç.
    2 ... kartaliceesra
  8. 8.
    heyecanla beklenen.

beşiktaş bu sene bir maçta 7 yahut 8 atacak. buna en büyük engel büyük beşiktaş seyircisi. 60.dakka 5 olan kupa maçından sonra kapalı resmen fren yaptırdı takıma. rakibe saygı anlayışı böyle.belki de doğru olan bu bilemem. bu kadar lafı niye ettim nereye bağlıcam ?? işte o maç bu maç olabilir. ilk yarı deplasmanda 4 atılan karabük 7 hatta 8 lenebilir. 2 şartla.
    1.kesinlikle bobo oynamalı. kendisi çok daha aç uzun boylu portekizliden ve çok daha yetenekli.
    2.kapalı izin vermeli.

netice itibariyle güzel maç olacağı kesin. iyi oynayan kazansın dahi diyemiyorum çünkü kesinlikle kara kartal daha iyi oynayacak.
    2 ... asdoper
  9. 9.
    http://www.forzabesiktas.com/

bu temennilerle beklenen güzel maç.

5 şubat 2011 beşiktaş karabükspor maçı
    3 -1 ... coolmecardi
  10. 10.
    beklenenin aksine az golüü geçecek maçtır. 2-3 gol e böbrekleri satıp basın derim.
    3 -1 ... it the fuck