1. 1.
    20.00 da bursa atatürk stadı nda oynanacak fortis türkiye kupası çeyrek final ikinci maçı.

edu: bursa turu geçerse, üç ay kafa izni alıyorum.
    -2 ... kadikoy de bir surrealist
  2. 2.
    hafta sonu bir cenaze nedeniyle bursadaydım . Bursa tribününe takılan arkadaşlar Bursanın bu maça çok iyi hazırlandığını söylediler . Ama o gün daha hacettepe maçı oynanmamıştı . Fener de henüz Anteple oynamamıştı . Bursa evinde hacettepeye gol atamadı . Fener de antebin elinden zor kurtuldu . Zor maç . Kupona koyacam da ne yazacağımı düşünüp duruyom dünden beri . Ha bu arada beşiktaşlıyım ama olaya tarafsız bakmaya gayret ediyorum . Yani iddaa kuponum açısından . Gerçek . Yoksa ikisini de sevmem yani .
    1 -2 ... saturdaynight
  3. 3.
    canım takımımın beni ziyadesiyle şaşırtıp, çok güzel futbol oynayarak kazanmasını dilediğim maç.. ne yazık ki güzel futbol beklentim sadece dileklerimde kalıyor ama olsun.. zevkli olacağını düşünüyorum..
    1 ... oopps i did it again
  4. 4.
    fenerbahçe'nin sezon başından beri oynadığı sıkıcı oyunlara bir yenisini daha ekleyeceği ve duran topların birinden gol bulup 1-0 biteceğini düşündüğüm maçtır.
    ... cerquanne
  5. 5.
    fenerbahçe nin bir gol atıp işi bitireceği maç, sonra da farka gidecek.

edu: ey bu entryi dunun en kotu 13 ncu entrysine layık gören anti fenerliler,

sizi önceden bilgilendirdiğim için mi suçlu benim?

bu suçsa, daha çok hırpalayacaksınız beni şimdiden söyleyeyim.. surrealist sizleri seviyor.
    -7 ... kadikoy de bir surrealist
  6. 6.
    bursaspor'un turu geçeceği maç.
    4 -6 ... inter varos
  7. 7.
    sonucu 1-0 ya da 0-0 bitmesi muhtemel maçtır. 1-0 biter de maç uzatmalara giderse bursaspor turu atlar gibi sanki. *

edit: dk 23 0-2 oldu. 6. hissim bozuldu galiba. alt biter dediydik bi de. yazık oldu.
    1 ... bosbosoturanadam
  8. 8.
    ertuğrul sağlam ın muhtemelen bir sürpriz yapıp feneri eleyeceği maç. fenerbahçe oynamıyorki...
    2 -2 ... alayina gider
  9. 9.
    fenerbahce ve bursaspor un durumuna, eksiklerine, performans ve istatistiklerine bakildiginda; fenerbahcenin 0-2 veya 1-2 galip gelecegi karsilasmadir. tabii ki bu bir tahmindir ve top yuvarlaktir soylemide gozardi edilmemelidir.
    ... alpiyestigin
  10. 10.
    birazdan arkadaslarla izleyecegim ve fenere koyacagımız maç.
    ... tenur26