1. 1.
  erzurum'da yaşanan olay.

  5 çocuklu kadına tecavüz eden 22 yaşındaki genç
  https://vehaber.org/tecav...an-korkuyorum-haber,40530

  --spoiler--
  Erzurum'da yaşayan ev hanımı F.O. eşi ve avukatıyla birlikte Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvurarak, komşuları M.S.'den şikâyetçi oldu. F.O., kendisine tecavüz eden M.S.'nin çıplak fotoğraflarını çekerek, kimseye anlatmaması için şantaj ve tehditle eylemlerine devam ettiğini iddia etti.

  F.O.'nun şikayeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında bir kargo şirketinde çalışan M.S. gözaltına alındı. Suçlamaları kabul etmeyen M.S., sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliği'nce adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

  'Kimseye söylersen sonun olur diye tehdit etti'

  M.O'nun tutuklanmasını isteyen F.O. yaşadıklarını gözyaşları içerisinde şöyle anlattı: 'Bizim komşumuzdu, evimize gelip giderdi. 2019 yılı eylül ayında ben kazan dairesindeyken yanıma geldi. 'Sakın bağırma, seni rezil ederim, dışarıda komşular var. Onlara, beni çağırdı, beni tuzağa düşürdü derim' deyip, bana tecavüz etti. Daha sonra 'Kimseye söylersen senin sonun olur' deyip, tehdit etmeye başladı.

  Eşim istanbul'a gittiğinde ahırımızdaki hayvanlara bakıyordu. Gece yarısı tehditle evimize girdi. Ağladım, yalvardım, 'Çocuklarım var, evliyim ben' dedim. 'Eşin de başkası da duysa inkar ederim, o benim annem derim. Herkes bana inanır, sana kimse inanmaz' dedi. Beni odaya kilitleyip tecavüz ederek, çıplak fotoğraflarımı çekti.

  'Eşimin katil olmasından korkuyorum'

  ilk tecavüz olayında yaşadıklarını korktuğu için kimseye anlatamamasından çok pişman olduğunu belirten F.O. 'Ben sustum, hiç kimse susmasın. Keşke en başından eşime söyleseydim, olaylar bu kadar uzun sürmezdi. Böyleleri dışarıda dolanmasın. idam etsinler, böylelerinin nefes alması bile fazla. Bütün kadınlar hakkını savunsun. Başlarına ne gelirse ilk günden söylesin. Keşke onun tehditlerine, zorbalığına, işkencelerine uymasaydım, korkuları yenseydim.

  Çok acı çekiyorum, kimseye derdimi anlatamıyorum. Adaletin sağlanmasını istiyorum. Benim bu güzel yuvamı yıkmaya çalıştı. Eşim sahip olmasaydı bana kim bakacaktı Adaletin önüne geçsin suçunu itiraf etsin. Tutuklanmazsa eşimin katil olmasından korkuyorum. Devlete, hakimlere, savcılara sesleniyorum bu kişi dışarıda kalmasın. Bizler sustuğumuz için erkekler rahat rahat dışarıda dolaşıyor' diye konuştu.
  --spoiler--
  2 -1 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  Ya ablacım kafasına vuramadın mı 2 tane hey allam ya.
  3 -6 ... good luck with me
 3. 3.
  o çocuğun anasını sikerler işte.
  5 ... pillars of creation
 4. 4.
  Tüm umudun gençliktir diyen atamın kemikleri sızlıyordur.
  3 -2 ... tunctugrul
 5. 5.
  Adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı dan sonraSını okumadım.
  Klasik Türkiye adaleti işte. Yalnız defalarca tecavüze uğrayıp, hiçbir şey yapmayan, celladına boyun eğen kadınları hiçbir zaman anlamak istemiyorum.
  Kocanı düşüneceğine kendini düşünseydin azıcık be kadın.
  5 -2 ... queenn of darkness
 6. 6.
  artık nasıl bu duruma geldiysek insanlar bugün canım çok tecavüz etmek istiyor diyor ve dışarı çıkıp bunu rahatlıkla yapabiliyorlar bunun asıl nedeni nedir cezasızlıkmı ınsanlar artık adaletten korkmuyormu ne oluyor.
  5 ... birimza
 7. 7.
  En çok yapılan basit hata, olaylari dışarıdan yorumlamaktir. Sadece müştekinin ifadesini okursanız onun gözlugunden bakmış olursunuz. Aslolan olayin derinlemesine bir sorusturmasinin yapılıp araştırılmasını yapılmasıdır.
  6 ... arthurmikapym
 8. 8.
  işte bu gibi vakaları tespit edip hücreye kapatacaksın daha sonra o herifin pipisine takacaksın 150 voltluk bir elektrik teli dinamo kolunu bir dakika çevirecesin. Erkeklikten düşecek sonra it. Ama yapan yok ki. Adalet tek dişi kalmış canavar adam güle oynaya hapse giriyor.
  6 ... kale3112
 9. 9.
  Sustun da ne oldu sanki ? Hakikat zaten bir şekilde ortaya çıkmayacak mı ? Kocana adam gibi baştan söylesen iş bu noktaya gelmeyecekti belki.

  Cinselliğin orta afrikası olan hukuku ve adaleti afganistandan beter olan ülkeden pek bir şey beklemeyin
  1 -2 ... demokratik despot
 10. 11.
  Ben nunlarin hormonlarina şap dökeyim.
  ... sevgilim ben manyak oldum