bugün

Faturayı görünce izmiri bir an bizim evden mi ısıttılar şeklinde soru sorduran durumdur.
Allahtan beşyüz değilmiş.
Doğalgazına gerek yok faturan var ya şarkısını ibrahim Tatlıses e okutturur bu fatura.*
80 lira ödüyoruz çok şükür memnunuz .
Eğer gündüz evde kimse yok diye kombiyi kapatıyorsanız bu şekilde gelmesi normal maalesef bunu bende yaşayarak tecrübe ettim. Akla yatkın gelmiyorsa da durum bu. Gündüz evde kimse olmadığı için gece yatarken kağatıp akşam gelince açtım ve gelen fatura 268 tl. Bu fatura geldiğinde havalar gayet güzeldi 17 20 derece civarında seyrediyordu. Fatura kol gibi girince gerek arkadaş tavsiyesi gerekse internetde ki tavsiyeler üzerine hiç aklıma yatmasa da battı balık yan gider hesabı kombiyi kapatmadım ve gelen fatura 159 tl üstelik hava genel olarak 10 derecenin altındaydı. Bu ay ne kadar gelecek bilmiyorum ama taş çaylasa 180 olur.

Bu arada doğal gaz pişmanlık değil rahatlıktır.

Edit şehir izmir ve bulunduğum yer baya rüzgarlı.
15 kuruşun hatrı kalmış faturadır. Biz kış boyu 500 lira fatura ödüyoruz. Eğer bir aylık fatura ise vaziyet fena.
Güvence bedeli eklenmiş yeni faturadır. Yoksa sonuna kadar açıp çok sıcak olunca klima mı çalıştırdınız?
(bkz: igdaş iyi sikişler diler)