bugün

geçen hafta yaptığım şey. yaşım 25. arkadaşa bunu söyledim çocukluğunla ilgili sorunların var falan dedi. önceden de 42 yaşında bir kadın vardı takıldığım. harbiden sorun mu lan bu?
ne açıdan birlikte olacağına bağlı durum. bende 23 yaşındayım cinsel amaçlı 42 yaşında bi kadınla defalarca kez birlikte oldum.
bildiğin matureyi aşmış yazar beyanı yaşı ilerdledikçe dahada yaşlı bayanlardan hoşlanacak düşünemiyorm artık 80 yaşında nineyle mide bulantısı burayı terk et .
bende 23 yaşındayım fakat sınır 27 yada 30 dur. 43 ne amk.
biraz önce 61 yaşındaki kadının yabancılar şubeye fuhuş yaptığı gerekçesiyle getirilmesi üzerine neyse nasıl mideniz var ak diyerek katıldığım başlık.
7 nin karesi. siz düşünün artık.
Şiddetli açlık halinde kadını çekinmeden yiyebilmektir. Bu açlık ne açlığı tartışılır.
olgun kadındır. kucağında çocukluğunu yaşamana izin verirler. onunlayken gereksiz kalabalıklara hiç ilişmek istemezsin merdivenlerde öpüşmeye başlarsın. shakespeare'in sonelerini okursun sigaradan sonra... falan filan bu ve buna benzer şeyler işte gibi vesaire ve benzeri...

vakti zamanında fransız bir olgun kadınla bir birliktelik yaşamıştım. gözlerinin içine bakınca ne demek istediğimi anladığını görürdüm.
görsel

şanslıysanız belki.
+45 yaşlarında bir erkek için gayet doğal birşeydir.
kadın taş gibiyse mutlu edecek hadisedir... madonna 56 yaşında, gelse seni istese yapmıcan mı şimdi lan ! gay derler adama... kadın güzel ve genç gözüküyorsa, ve de yanlızsa devam et toplumun salaklıklarını takma kafaya... ha kadın yaşlı gözüken bitik bir tipse midene sıçayım oda ayrı konu...