1. 1.
  geçen hafta yaptığım şey. yaşım 25. arkadaşa bunu söyledim çocukluğunla ilgili sorunların var falan dedi. önceden de 42 yaşında bir kadın vardı takıldığım. harbiden sorun mu lan bu?
  2 -3 ... thereceptivegamer
 2. 2.
  ne açıdan birlikte olacağına bağlı durum. bende 23 yaşındayım cinsel amaçlı 42 yaşında bi kadınla defalarca kez birlikte oldum.
  2 -1 ... ikiayyasintorunu
 3. 3.
  bildiğin matureyi aşmış yazar beyanı yaşı ilerdledikçe dahada yaşlı bayanlardan hoşlanacak düşünemiyorm artık 80 yaşında nineyle mide bulantısı burayı terk et .
  ... imamhttp
 4. 4.
  olgun seviyorsanız yapılacak bir şey yoktur bu durumda. tabi sen biraz sınırı aşmışsın*
  1 ... hugo barrett
 5. 5.
  bende 23 yaşındayım fakat sınır 27 yada 30 dur. 43 ne amk.
  ... sorumsuz sorumlu
 6. 6.
  biraz önce 61 yaşındaki kadının yabancılar şubeye fuhuş yaptığı gerekçesiyle getirilmesi üzerine neyse nasıl mideniz var ak diyerek katıldığım başlık.
  ... biyoniksiyonist
 7. 7.
  7 nin karesi. siz düşünün artık.
  ... sumca
 8. 8.
  Şiddetli açlık halinde kadını çekinmeden yiyebilmektir. Bu açlık ne açlığı tartışılır.
  ... ertelenenadam
 9. 9.
  olgun kadındır. kucağında çocukluğunu yaşamana izin verirler. onunlayken gereksiz kalabalıklara hiç ilişmek istemezsin merdivenlerde öpüşmeye başlarsın. shakespeare'in sonelerini okursun sigaradan sonra... falan filan bu ve buna benzer şeyler işte gibi vesaire ve benzeri...

  vakti zamanında fransız bir olgun kadınla bir birliktelik yaşamıştım. gözlerinin içine bakınca ne demek istediğimi anladığını görürdüm.
  2 -1 ... neophyte believer
 10. 10.
  49 yaşında bir kadınla birlikte olmak

  şanslıysanız belki.
  3 ... magna carta