bugün

acımasızlıktır. 4800 tl diyorsunuz el insaf ! soygun bunun adı.
(bkz: hassiktir be rıfat abi)
ozel universiteyi burslu kazanmis hissini vermek istiyorsa demek ki.
kayseri'de olmaması şaşırtmamış üniversite. bu kayserililerin kafa nasıl çalışıyor belli amk. twitter'dan destek oldum. ayrıca erciyes'te bu kadar seksi kız olduğunu bilmiyordum. *
üniversite değildir dükkandır.
akp'ye oy verenleri mutlu eder.

yök'ü halen kaldırmayanlara oy verirsen başına gelen budur. eşşşşşek gibi ödeyeceksin sana müstehak.
uzakta kanat çırpan suriyeli etkisidir.

kelebek kalmadı artık, yeni denge siken şeyler de var.
bu olayın istanbul üniversitesinde olduğu düşünüyorum.
orayı 'yıkarlar' amk.
https://scontent-a-mxp.xx...55284f278&oe=54D04DBF

Sitesinden bal satan üniversiteler, 4800 lira harç isteyen üniversiteler... 100' den fazla üniversitenin olduğu ülkede çok ta garip olmayan durumdur. Kalitesizlik akıyor eğitim sisteminden ve akan kalitesizliğin göze batan birikintileri bunlar.
Okumam iş kurarım fikrinin temellerini oluşturur.
bedava eğitim.

çok klasik olacak ama; akp döneminde olmuştur...
Oha! Yuh! Ayıp ulan!
kayserili, anasını boyar babasına satar sözünü ne denli hakettiğini bir kere daha kanıtlamıştır.
Okumak için üniversiteye gelen öğrencileri iyi siken üniversitedir.
soygun kelimesinin 'harç' kelimesine büründüğü haldir
Kolej mantığıyla yola devam etmesi muhtemel üniversitedir. Önce zorunlu seçmeli ders hesabı, kimsenin giymeye zorlanmadığı ama giymeyenlerin derslere alınmadığı ya da geçirilmediği bir kıyafet yönetmeliği yayımlarlar. Belirledikleri kıstaslara uygun kıyafetleri de sırf öğrencilere kolaylık olsun diye kampüste satışa sunabilirler.
zamanında mezun olmak gerekir bu tabloyla karşılaşmamak için. kimbilir kaç yıllık öğrencinin harç bedeli o.
480 tl harçlık ile geçinen öğrencinin gideceği okuldur..
(bkz: dostum sen harç demişsin ama bu bildiğin haraç)