1. 1.
    hayat işte ne diyelim. lise diplomasını basıp özel harekatta girip 5500 almak ne güzel.

kimse işleri tehlikeli diye maval okumasın.

edit: 470 üni puanıdır. liseli polis lise mezunu.
    50 karakter malum.
    17 -15 ... lan senin de nickinin de amk
  2. 2.
    Gelişmiş ülkelerde olabilecek bir şey değildir. Üçüncü dünya ülkelerine has bir durum.
    8 -6 ... ecinni
  3. 3.
    Hem öğretmen hem özel harekatçı olursa ne olacak peki özel harekat gönüllülük ister başının üzerinden fişek geçsin bakalım o çözdüğün sorular film şeridi gibi geçiyor mu gözünden.
    4 -1 ... blindur mergen
  4. 4.
    eksileyenler beni ikna etsin amk desinki hakkıdır. ben biliyorum abi ya o özel harekatçıları. üstüne üniforma giydi diye götü kalkan serseri çoğu. yeniler diyim en azından.

çukurca çayırlı karakolunda kol göreve çıkmış. polis beyefendiler 1 buçuk saat sonra nefes nefese geliyor. çukurca ya gidiyorum kaymakamlık önünde bacak üstüne bacak atmış elinde keleş saç sakal birbirine karışık, oh mis amk. çevirme noktalarında çay demleyip yatıyorlar.

cizre nusaybin dediğiniz yerleri ordu temizliyor bunlar ne bok yiyor bilmiyorum.

yok aslında biliyorum amk instagram denilen mecrada foto paylaşmakla meşguller.

tek bu sığırlarda değil.

doktora gidiyon doktor yerinde değil. gezmeye çıkmış gavat. götleri de öyle hassaski rapor yazamıyorlar. acile gidiyorum yataktan kalkıp geliyor herif. diyorum cenazem var gitmem lazım (pazar günü diyorm bunu iş yokken) adam bir gün rapor yazarım diyor. zaten pazar günü amk çocuu ben ne yapıyım raporu pazar günü. doktor olmuş bi de tipe bak.

gidiyorum adliyeye hakime hanım güzellik uykusunu alamamış saat 11 olmuş kendisi yok. gelince de ego kokusu çekiyoruz üstüne fazla sıktığı için.

memurlar salmış taşşağı zaten gırla gidiyor. ama nasıl oluyorsa kafası 8 ay sikilen öğretmen 2 ay yatınca hırlıyor millet.

adamın çocuğu kız öğrenci dövüyor haber veriyoruz niye haber veriyon yardım etsene amk diyor. öğrenci ayrı dünya.

o kadar puan alıp bu duruma düşmek gerçekten koyuyor. düşün senin çalışsın diye götünü yırttığın öğrenci gidiyor nbi bok yapamıyo sınavda. şak gidiyo bi özel harekat bi uzman çavuş oluyo. senden fazla alıyor.

fedakarlıkla anarlar öğretmeni öyle gazımızı alacaklar ya. niye bu ülkede fedakarlıkla anılan başka bi meslek yokta sadece öğretmen çekiyor bunu ????

not: öğretmenleri kötüleyen hıyarlar galiba başka devlet kurumuna ayaklarını basmamış galiba.
    10 -13 ... lan senin de nickinin de amk
  5. 5.
    Canını ortaya koymak ne zamandır para ile ölçülür oldu hadsiz insan ? 470 puanın karşılığı o para ise o canın karşılığı sadece ondan biraz çok mu ? Bu açıdan da baksana biraz.
    8 -5 ... beyonder
  6. 6.
    toprağım biz hakkari çukurca ya isteyerek gittik kurayla değil.
    2 -2 ... lan senin de nickinin de amk
  7. 7.
    Bedelli çıksın diye bi taraflarını yırtanların lafa gelince mangalda kül bırakmaması durumudur. Konuşacak bişey yok, bırakınız, geçiniz.
    8 -2 ... alp er tunga
  8. 8.
    ulan bi de can man diyor sanıyorki vatan millet sakarya en son ne zaman kafanı kaldırdın bilmiyorum ama millet ne olursa yaparım en kolayı neyse ona gireyim derdinde. kaç öğrenci gördüm lise diplomasını alayımda özel harekatçı olacam üni yok bi şey yok mis gibi diyen. benim lise arkadaşım götünü yayıp bi bok beceremeden gitti polis oldu. niye oldu amk ? milleti koruyup kollamak için mi? yoo. adam oraya attı kendini kolayca.
    4 -5 ... lan senin de nickinin de amk
  9. 9.
    ulan bi de hakimin savcının lojmanı var polisin var sağlıkçının var ama öğretmenlerin ne hikmetse yok. saydıklarım içinde en az alan yine öğretmen amk.
    2 -3 ... lan senin de nickinin de amk
  10. 10.
    aynen cizre, nusaybin'de hiçbir şey yapmıyorlar hendek operasyonlarında 182 şehidi gambiya polis teşkilatı verdi zaten.
    iyi bu kafayla bakacaksak doğudaki komando uzman çavuşlar mühendislerden daha fazla kazanıyor. onları da sorgulayalım, eğitim kıstas ise. boş muhabbetler.

dünyanın en fazla tatil yapan meslek grubu ile dünyanın en fazla mesai harcayıp tehlike ile mücadele eden iki mesleğin karşılaştırması.

(bkz: türkiye deki öğretmen kalitesi)
    8 -5 ... gelenek karsiti sekuler hero 2