bugün

Kanunen bir sorun yok. Bizi ilgilendirmez ne kadar meraklısınız insanların hayatlarını didiklemeye. Evet.
Kız adama para için kaçmış sanan mallar adam tır şoförü.
Tır.
Parası pulu yok.
işin ilginç tarafı kız abazan bir tır soforune kaçacak kadar ne yaşadı acaba?
Valide hanım izlerken denk geldim, kızın babası canlı yayında şunu söyledi;

-madem kaçtı gelsinler buraya üstüne Bir mülk yapsın.

Bunu kulaklarım ile duydum..
senin babalığına Yazık ulan yazık, insanlığınızdan utanın hiç edep ar haya kalmamış..
büyü yapılmış gibi duruyor.
hiç akıl yok muydu kız sende. kaçtığı adamın tipe bak.
kürtdür. başka hicbirsey olamaz.
Bir an acundan bahsediyorlar sandım.
birinin tipiyle veya fiziksel özellikleriyle dalga geçmek hiç huyum değildir ama bu faraş sarraş, yok pardon sarmaş dolaş, yav şey faraç firaç, aman her neyse işte, evli ve çocuklu olan bu adama bu tipine rağmen kaçıldıysa ortada büyük bir maddi ganimet var demektir.
izlerken kriz gecirten, neresinden tutsan elinde kalan garip bir olay.

anneyle baba kacan kizi aramaya programa cikiyor, kiz torunlu torbali adamla imam nikahli yasiyor, adam evli. kizi buluyorlar, kiz kekeme, zor konusuyor. kiz, anne babadan siddet gordugu icin kactigini soyluyor. baba da “madem kactin adam uzerine ev araba bir sey yapsin da verelim seni” diyor.

toplumda ahlak denen bir sey kalmadiginin, ebeveyn olma ehliyetinin getirilmesi gerektiginin apacik gostergesi bir vaka idi. insan uzuluyor.
Faraca ıslanmayan sözlük kızı da yani ne bileyim.
aşkın, ota değil de diğerine konduğunu gösteren kaçıştır.
kaçtığına göre ya aklından zoru var, ya da kireç ocağı gibi yanıyor, haaa 46 yaşındaki dayı ateşi söndürebilir mi o da ayrı bir konu.
Kimin faraşıysa alsın bunu.
sıradan birgün.
sıradan bir olay.
tiplere bakınca...
gayet normal bir durum, tersi olsaydı anormal olurdu.
hatırlayın 62 yaşında ali ağaoğlu 23 yaşında sevgilisi...
https://onedio.com/haber/...ni-cok-kiskandirdi-728764

halis toprak örneği...

bu ülkeniz zengini fakiri okumuşu cahili doğulusu batılısı hepsi aynı.
(bkz: elektra kompleksi)
O dayıya ben bile kaçarım hey yavrum hey.
Yaşıyor millet bu hayatı.

Bu ne lan sdfkl.
Seyh yapınca ooo süper yakışır faraç yapınca tuu kaka yürü be faraş kim tutar seni.
Adamın çocuklarından en az biriyle yaşıt veya daha küçük olması muhtemeldir.
Ben izledim bunu kız ailesiyle ağrı'dan yeni istanbul'a taşınmış internetle telefonla o yaşına kadar işi olmamış. muhtemelen adam hepimizin dalga geçtiği önüne gelen genç kıza çok güzelsin meleksin tanışalım mesajı atan dayılardan. Kız hayatında ilk defa böyle bi durumla karsılasıp ciddiye alıp adama kaçıyor. Abi çok garip ya senin benim ciddiye almadığımız yok artık dediğimiz olaylar milletin gercegi oluyo.
anadolu irfanının ahlakını gözler önüne seren olaydır. baba ne demiş "ev, araba yapsın kabul edelim"

işte bunlar lafa gelince camiye gider, namaz kılar. alkol içene ise çemkirir ve alkolü öcü gibi görürler.

işte ülkeyi bu hale getiren zihniyetin özeti. çalıyor ama yol yabıyor diyenle ile aynı kafa.

tek bildikleri; rant ve çıkar!!.
(bkz: Faraç sarraç)

Aha ırz düşmanı bu.

görsel
Bu anlayış ülkeyi boka sürükledi zaten "kızın babası da diyor ki kızımın üzerine "ev, araba yapsın kabul edelim"
Para varsa herşey var
(bkz: Faraş)
Adamın facebook hesabını buldum. Millet tehdit yorumları atıyor. Biri, adamı bulup bana getirene 10 bin veriyorum demiş. 100 kişi küfür ve beddua etmiş.
Onun dışında lavuk dinci çıktı. Paso ilahi, kabe, dua paylaşımları yapılmış.
güncel Önemli Başlıklar