1. 25.
    reyiz kesinlikle böyle şeyler yapmaz. ayıb.

http://www.patronlardunya...lyon-lira-odenecek/225546
    ... pilihozlu haci baron bey
  2. 24.
    Eğer bir kredi kullanılması gerekiyorsa, bazı açıkları kapatıyorsa ve piyasanın taze kana ihtiyacı varsa bu durumda atılacak ekonomik adımlardan biri.
    ... sheyhmus
  3. 23.
    2001 yılında 25 bankayı batırıp 47 milyar doları milletin sırtına yükleyenleri unutmadık daha lale. önce bunu araştır bunu yaz. ondan sonra sallarsın kime sallıyorsan cahil.
    3 -1 ... pompacisofu
  4. 22.
    sen bir de 2023 te gör bizi. bor çıkaralım bak nasıl dünya lideri oluyoruz.
    -1 ... ruh okuzu
  5. 21.
    Umurumda bile değil artık, kaybedecek bir şeyim de yok. Fatih projesi vardı 32 milyar lira. Nerede bu para? Yüzlerce milyar var bu şekil. Lanet olsun. Sade benim evladımın değil hepimizinkilerin geleceği yeniliyor. Yeter dilimde tüy bitti. Gün gelip götü başı ayrı oynayacaklara, ben zaten oy vermedim diyeceklere lafım şimdiden, varsa kuruş hakkım, haram zıkkım olsun. Sizler çanak tuttunuz ve ısrarla tutmaya devam ediyorsunuz bunlara.
    4 ... huzursuz adam
  6. 20.
    Nankörlüks dedin galiba.
    5 ... kunluurabiye
  7. 19.
    Eskiden tuvalet 1 milyon liraydı, şimdi 1 lira. Nankörler sizi.
    1 -1 ... sezenaksutartismasindakihulusi
  8. 18.
    Devletin dayanağı nereyse oraya dayanır vatandaşına halkına. Ama i saat firmalarının zararından bizene diyecektimde.. Türkiyenin en iyi gelir kaynaklarından birisi.. cok ekmek yiyen var. Acayip bir kısır döngü var dostlar. Planları dogru yapamamışlar belliki.
    ... askerix
  9. 17.
    (bkz: Yolla yarim tez yolla)

Barış manço.
    1 ... lipsos
  10. 16.
    Kılıçlaroğlu yaptı bunu!
    Kaftancıyan düzenledi!
    (bkz: ak pitbull)
    6 -1 ... kunluurabiye