1. 1.
  46 c'ye ait yepyeni bir projedir.

  arkadaşlar bu projemin adı "turkiye'yi bir ada devleti yapma projesi". yanlış duymadınız. 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemi ada devleti yapıyoruz. proje teoride cok basit. ülkemin deniz girmeyen tek tarafina deniz getiriyoruz.

  projenin adımları: ülkemin başka ülkelerle sınırı olan şehirlerini belirledim. bu şehirler; hatay, gaziantep, kilis, şanlıurfa, mardin, şırnak, hakkari, van, ağrı, iğdır, kars, artvin, ardahan, edirne ve kırklareli. bu şehirleri üzülerek tasfiye ediyoruz. bu şehirdeki tc vatandaşlarını istedikleri şehirlere tasiyoruz. orada onlara ev ve iş buluyoruz. yıllar evvel fransa ilgiltere arasındaki manş tünelini açmak için kullanılan yer altı sonda mankinelerinden 200 tane alıyoruz. bu makineler iskenderun korfezinin 3 km içerisinden yerin de 4 km altından paralel şekilde suriye sınırına da paralel şekilde kazmaya başlıyor. onlar yerin altından ilerledikçe toprak yukaridan çökmeye başlayacak. bu şekilde artvine kadar denize 3 km kalana kadar ilerleyecekler. şöyle bi durum var orada ağrı dagimiz var. ağrı dağını ray sistemi ile kirsehirde daha evvelki projelerimde kesfettigim araziye getiriyoruz. raylar için karabük demir çelik fabrikası ile konustum. sponspr olacaklar. dağın adını da bu sponsorluktan dolayı 5 yıl için kardemir demir çelik neşet ertaş dağı yapıyoruz. aynı sonda makineleri edirne ve kırklareli'yi de delecekler. edirnedeki selimiye camii'ni şimdilik tekirdaga getiriyoruz. sondadan kalan hafriyattan yeterli miktarda alıp akdenizde küçük bir ada oluşturuyoruz suriyelileri buraya tasiyoruz. artık bizden çıksınlar. artvin-hatay ve edirne-kırklareli tarafından karsilikli olarak açıyoruz. açtığımız alana dolan deniz suyu tüm hafriyati alıp götürecektir ve o alan suyla dolacaktir. artık ada devleti olduk.

  projenin avantajları: doğu ve guneydogudaki ülkelerde olan sorun bitecektir. terör olayina büyük bi darbe vurulacaktir. düşman karadan gelemeyecektir. zaten sınırda ugrastigimiz düşmanlar karadan geliyor. doğudaki tasfiye edilen illerin partilerinden kurtulucaz.

  projenin dezavantajları: cebelitarık bogazinin içtarafında kalan kısımda deniz suyu seviyesi alcalacaktir. dezavantaj ışte sormayın. deniz kuvvetlerine ve hava kuvvetlerine olan önem daha da artmalı. proje çok pahalı. plakalar yeniden düzenlenecek.

  proje içi gerekli olanları sonra yazicam. bilegim ağrıyor. carpal tunnel rahatsizligim azitti.

  kiss you.
  6 -4 ... 46 c
 2. 2.
  Adam ağrı dağı'nı kırşehir'e getirtti.

  (bkz: diyecek başka bir şey bulamamak)
  1 ... figueroa
 3. 3.
  türkiyenin uçak gemisi olmaması bu projenin türkiyenin askeri gücüne darbe vuracağından dolayı destekte bulunmadığım üzerinde fazla kafa yorulmamış 46 c projesi.
  ... kurdofil
 4. 4.
  ve yine o kişi ve yine çılgın bir proje. daha önceki projelerde dedigim gibi maddi olarak ve işçi olarak destek vereceğim projedir. yalnız ağrı dağının yerini tam konuşmak lazım.
  1 ... brookesia