bugün

kesinlikle erkek öğrencilerin g.tünden kan alıyor.

edit: çünkü bunlar evde kalmışlıklarını feministliklerine bağlıyorlar. oh ne güzel lan evde mi kaldın hop feministimki ben zaten de çık işin içinden. neyse. feministim ben diye dolaştıkları için aha erkek gördüm g.tünden kan alayım diyorlar. vardı benim de dersime giren öyle bi öğretim görevlisi.
eğer koca bulmaya niyetlenmişse en osuruktan espriye kahkaha atarak güler.
hemen evlenmesi için şu mübarek günde dualar edilmesidir.

(bkz: tamam tamam kendimi feda ediyorum gençlik için)
bayan öğrencilere kini daha bir fazladır. erkek öğrencilerin iltifatlarından ise büyük haz alır.
ateşi başına vurma ihtimali yüksek olduğundan agresif tavırlar sergileyebilir.
Kısmeti kapalıdır, bu yüzden çıkmamış olabilir.
bir sevişse rahatlayacak kadınlar sınıfındandır kendisi.
Gördüğün anda kaçman gereken tiptir. Hele birde tırnakları uzunsa gitti kulakların...
kariyer yapma peşinde, en güzel yıllarını yalnız geçirmiş, zayi etmiş abladır. şimdi de armudun sapına üzümün çöpüne falan takmıştır.
(bkz: virgin cougar)
zeyna vari çıkışlarıyla kız-erkek demeden ipe dizen modeldir . ben 45 yaşına geldim hiç sevişmezken sizler kimbilir ne pozisyonlar yapıyorsunuz gözüyle bakan katana .

(bkz: allah düşmanımın başına vermesin)
kendisine denk gelen kız öğrenciler yandı, onlara kesin düşmandır. hele de okulda erkekler tarafından ilgi gören bir kızsa falan, tamam artık unutsun o kız okulu zamanında bitirmeyi... erkek öğrenciler için yol açık... mevzuya doğru yerden girmeyi bilirlerse daha da gelmez sırtları yere...
bakireyse hele daha kötü durumdur
yanan ateşin sönmemesi öğrenciye yansır.
koyduğu agresif eşiği aştığınız anda köleniz bile olabilir.
yanarak dolaştığı rivayet edilir.
yardımcı doçentliğe yükselmiş olanları daha bir fenadır. çünkü gerçekçi düşünür ve o kadar tazenin arasında ağızlarıyla kuş da tutsalar erkek öğrencilerden ilgi görmeyeceklerini bildikleri için erkek-kız demeden bütün öğrencilere sardırırlar. en büyük silahları nottur. bunların dersinde genelde aa ile geçen olmaz, 85'in altında notu olmayan öğrenci bile bb alınca ''allah razı olsun'' moduna girer.
erkekliğin gururu cengaver bi gencimizin intikamımızı almasını dilediğimiz öğretim görevlisidir.
(bkz: sinir küpü)
(bkz: saatli bomba)
kız öğrencilerinden nefret ederler genelde, özellikle lisede eteklerine ve tavırlarına karışırlar. hiç unutmam böyle bir hocam okulun ilk günü kuralları anlatırken "benim dersimin kurallarından biri de kızlar ve erkekler aralarında en az 30 cm mesafe bırakmalıdırlar. öyle sarmaş dolaş hareketlerden hoşlanmam hiç ona göre. " demişti ve ciddi ciddi bunu bir kural olarak uyguluyordu. bir de kızların çorapsız gelmesine izin vermiyordu ille külotlu çorap giyilmesini ve bu çorabın da tamamen siyah olmasını istiyordu. evlense de kurtulsak diyorduk biz de.
asabiyet kraliçesi.
böyle bir hocanız varsa bir erkek olarak şanslı ya da şanssız olma ihtimaliniz fifti fiftidir.
kıçını öğretmen masasının sivri tarafına yaslayarak ders anlatırlar. defalarca şahit olmuşumdur bu duruma.
çok azgın oluyorlar lan... harbiden.uuu beybiii.*

edit: 35 gibi okudum pardon.

edit2:eksileme gelmiş. 45 yaşında hiç evlenmemiş bayan öğretim görevlisi was here mi lan yoksa.

not: (bkz: beni bul)*
sadece erkeklere mi, sevgilisi olan kız öğrencilere de kıl kapar bunlar.

hocalarından birisi bu özelliğe sahip, sevgilisi olan kızlar, sevgilileri ile kampüsün herhangibir yerinde el-ele, kol-kola gezip, şapur şupur öpüşmesinler, lakin bu hoca görürse sizin için iyi olmayabilir. gidin kampüs dışında ne halt ederseniz edin.
(bkz: aranıyor)