1. 1.
    45 yaşına gelmiş ama hâlâ okuyamamış bir teyzeniz olarak soruyorum size... başlanır mı?
    Öncesinde maddi durumlardan, sonrasında evlenip çoluk çocuğa karışıp onları büyütmek derken başlamak nasip olmadı. Ama şimdi istiyorum. En büyük oğlan da askere gitti işte.

Ama çok mu geç acaba ya? Başlasam olur mu? Eğitimin öğrenimin yaşı yok sonuçta?
    14 -1 ... essy
  2. 2.
    (bkz: nadide hayat)
    4 ... usualsuspects
  3. 3.
    Memur değilsen başlanmaz.
    ... bu da mi
  4. 4.
    eğer ilköğretim mezunu olunsaydı, bunun ilköğretim 6-7-8'i, lisesi derken 7 yıl+ üniversite olacaktı. ama sadece 4 yıllık veya 2 yıllık bir üniversite ise tabi ki başlanır... destekliyorum. eğitim asla bitmez, bitmemeli.
    3 ... zera
  5. 5.
    Klasik laftır ama Okumanın,öğrenmenin yaşı yoktur.

Bu üniversite olur, el işi kursu olur, aşçılık olur, olur da olur...
    4 ... mavi huydur bizde
  6. 6.
    Eğer bu soruyu böyle bir platform kullanarak sorabiliyorsanız cevap net.
    Tabii ki başlanır.
    (bkz: Hayırlı forumlar)
    2 ... esir selim esir
  7. 7.
    daha güzel başlanır bence çünkü o yaşta gençken kaygılandıran geçim sıkıntısı , statü ,para gibi faktörlerin etkisi daha az olduğu için daha sağlıklı tercihler verilebilir.
    2 ... gizemliboga
  8. 8.
    72 yaşında liseyi bitirip üniversite'ye hazırlanan emine abla'nın ya da;
    84 yaşında üniversite'den mezun olan fatma teyze'nin yanında önemli olmayan şeydir;
    http://www.hurriyet.com.t...den-mezun-olacak-28494805

bunun gibi bir sürü başarı öyküsü var memlekette ve dünya'da. eğitimin ve öğrenmenin yaşı yoktur.
    5 ... gina carano
  9. 9.
    Bir soru.

Ablanın iri şakalarını üzülerek görmezden geliyorum. Bu neymiş arkadaş? Zall bir de buna sözlükte makam mevkii vermiş. Ama 62 senedir yetkili olduğu sözlükte "forum" başlığı açıyor.

Ama şakaları iri tabi.
    1 ... ferrarisini satan simge
  10. 10.
    Çok erkendir, şöyle bi 70i bekleyip girmek lazım. Yoksa çok tecrübesiz kalırsınız.
    2 ... arthurmorgan